Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat posilovací lavici | rady

Jak vybrat posilovací lavici | rady. Ochablost zádových a břišních svalů je nejčastější příčnou bolesti zad. Posilovací lavice pomáhají při vhodném používání tyto svaly účinně posilovat. Správně vybrat posilovací lavici naštěstí nevyžaduje příliš odborných znalostí. Přesto existují při výběru posilovací lavice základní pravidla, na která je třeba pamatovat. Posilovací lavice je totiž základním vybavením domácí posilovny, jiné nároky mají ženy a jiné muži a podle toho se liší i ceny.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Milan (neověřeno) | Čt, 09/19/2013 - 14:03

Ahoj, co si myslíte o této http://www.fit-pro.cz/polohovaci-lavice-body-solid polohovatelné lavici? Dříve jsem měl nějakou hodně levnou,ale při posilování prsou nebyl pohodlná a po čase se mi začla zadrhávat, takže bych rád koupil dražší ale kvalitní :)

Další zajímavé články

Jak zhubnout na rotopedu | rady
Jak zhubnout na rotopedu | rady. Už jste si pořídili rotoped? Nejedna reklama slibuje při používání rotopedu štíhlejší a pevnější postavu. Cvičením na…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.