Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat vhodný dárek k Vánocům? Co třeba pohodlné noční prádlo?

01. Listopad 2018

Vánoce jsou za dveřmi. Přemýšlíte nad praktickým dárkem pro své blízké? Klasikou jsou pyžamo pro pány a noční košile pro dámy. A župan pro oba. S výběrem vánočních dárků to nebývá snadné. Na trhu je v současné době sice téměř všechno, ale i přesto mnohdy tápeme. Takové pyžamo či noční košile v kombinaci se županem jsou pak téměř sázkou na jistotu.

1

Aby vaši blízcí usínali jako v bavlnce

S takovými praktickými dárky totiž skutečně neurazíte. Naopak. Zvolíte-li opravdu kvalitní materiály, věřte, že váš dárek obdarovaný dokonce velmi ocení. Nejenže mu vydrží několik let, ale také se mu bude usínat doslova jako v bavlnce.

2

Noční prádlo pro dámy

Víte, co se říká? Že i do postele bychom měly uléhat v oděvu, který se nám líbí, a především, ve kterém se cítíme dobře. Jeho výběr je ovšem zapotřebí přizpůsobit teplotě, v níž budeme nocovat, tedy ročnímu období. Když noční venkovní teploty neklesají pod dvacet, dámy často uléhají v chladivých saténových košilkách, které s tím, jak se ochlazuje, mění za teplejší pyžama či noční košile.

3

Pyžamo, nebo dámská noční košile?

Dámská noční košile má své příznivkyně i odpůrkyně. Zatímco jedny si ji vychvalují, druhé ji zapuzují. A to ne zcela právem. Obzvláště v chladných zimních měsících je tento typ nočního prádla velmi praktický. Existuje totiž spousta žen, které na sobě v posteli nesnesou pyžamové kalhoty, ale ruce by zase rády měly zahalené. Pro ty je pak přímo stvořená noční košile s dlouhým rukávem.

Pokud se nemůžete rozhodnout a výběr pro vás není jednoduchý, zvolte dámské šátky a šály jako alternativu k nočnímu prádlu. Dámský šátek nebo šála oživí každý outfit, proto se u žen těší stále velké oblibě.

4

Noční prádlo pro pány

Pánové většinou sázejí na pohodlí. Hodně jich spí tzv. „na ostro“ nebo v obyčejném tričku. Županem ale nepohrdne žádný z nich. Jemný chlupatý župan v kombinací s klasickým bavlněným pyžamem se tak rozhodně pod stromečkem musí setkat s příznivou odezvou.

5

Materiál a barvy

S výraznými barvami a vzory už doporučujeme držet se zpátky, ty muže většinou odrazují. Vyberte mu zkrátka pyžamo a župan v barvách, které běžně nosí. Co se materiálu týče, pro chladné noci volte bavlnu s vyšší gramáží, jež svého nositele zahřeje. Do teplých letních nocí je pak ideální již zmíněný chladivý satén.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Klíčová slova: noční košile župan pyžamo
Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybrat správnou velikost oblečení
Nakupování oblečení je zejména pro muže doslova za trest. Ovšem ani mnohé dámy se nedomnívají, že je tato aktivita za odměnu. Zdržuje od práce a když…
Jak poznat pravé perly | rady
Jak poznat pravé perly | rady. I když se móda mění, perlový náhrdelník patří k evergreenům. Hodí se nejen ke společenským událostem, ale i na běžné no…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.