Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyrobit vánoční pot-pourri | návod na vánoční dekoraci

Vánoční pot-pourri | návod na vánoční dekoraci. Pot-pourri je francouzský výraz pro nádobu obsahující sušené květiny, byliny a další přírodní dekorace, která zároveň slouží jako výzdoba a osvěžovač vzduchu. Jelikož se blíží advent, poradíme Vám, jak si snadno vyrobit vánoční pot-pourri, které provoní Vaši domácnost Vánocemi a také poslouží jako krásná vánoční dekorace.

Diskuze k článku

Přidat komentář

jura.u_32627 (neověřeno) | St, 08/21/2019 - 09:43

Zajímavý návod- dekorace vypadá zajímavě a myslím, že ji letos zkusíme doma vyrobit. Máme celá rodina ruční výrobu podobných záležitostí moc rádi- kombinujeme je s oblibou s kupovanými dekoracemi např. v tomto stylu http://i-market.cz/168-svetelne-dekorace a snažíme se tak vytvářet něco moderního, ale taky trochu klasického a přírodního, což i osobně myslím, že do dnešního trendu bydlení zaručeně patří.

Další zajímavé články

Jak ozdobit vánoční stromeček | rady
Jak ozdobit vánoční stromeček | rady. Říkáte si, že to přeci není žádná věda? Jste na omylu, zdobení vánočního stromečku vědou rozhodně je, tedy ovšem…
Jak nachystat štědrovečerní tabuli
Štědrovečerní tabule je jiná než ostatní slavnostní tabule. Je tou nejslavnostnější tabulí z celého roku, a proto bychom si na její výzdobě měli necha…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.