Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vytvořit webovou stránku zdarma?

V dnešním digitálním světě se bez vlastní webové stránky neobejdete, tedy pokud v něčem podnikáte. Obrovskou výhodou online prostředí je, že se k webové prezentaci služeb dostane kdokoliv a kdykoliv. Podnikatelé po založení společnosti hledají spíše způsob, jak ušetřit, a proto nepřipadá v úvahu, aby utratili desetitisíce korun za profesionální webové stránky. Ovšem pro takové případy existuje platforma, která umožňuje vytvořit firemní web zdarma.

 

Diskuze k článku

Přidat komentář

Vláďa K. (neověřeno) | So, 11/24/2018 - 17:24

O této stránce jsem už slyšel. Vypadá to dobře. Myslím, že na jednoduché weby úplně ideální. Ale pokud člověk potřebuje nějaký více složitý web, tak je podle mého nejlepší si zaplatit webhosting a web si nechat napsat od nějakého profesionála.

Pavel (neověřeno) | Pá, 02/22/2019 - 16:39

Stránka vypadá dobře. Pěkné čtení. Kdyby někoho zajímala tvorba webu hlouběji, tak hezky to má rozepsané Roland https://vojkovsky.sk/. Jeho blog mám dost načtený.

Další zajímavé články

Hledáte netradiční dárek pro tátu?
Vybíráte dárek pro tátu, ale nevíte si rady, jaký dárek vybrat? Když se táty zeptáte, jaký dárek by si přál, odpoví, že všechno má a že nic nepotřebuj…
Koupit repasovaný notebook se vyplatí
Počítač má doma už skoro každý. Někdo ho používá ke hraní, jiní si s jeho prostřednictvím shánějí přes internet různé druhy informací, další zase potř…