Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zabalit kufr na dovolenou

Jak to udělat, aby se nám oblečení v cestovním kufru nezmačkalo? Tak tento problém vyřešil expert Louis Vuitton Jakub Mihalko a natočil krátký návod na video. Využijte prostor bot a vložte do nich drobné části oděvu - ponožky nebo šátky. Límečky triček rozložíme, aby se nepomačkaly, a pak dvě trička dáme chytře přes sebe. Tyto triky pro zabalení kufru využijte bezevšeho na dovolenou nebo na vaši pracovní cestu.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Ivana Petrásková (neověřeno) | So, 07/06/2019 - 21:13

Dost užitečný návod. Musím se ale přiznat, že já už v poslední době nikam s cestovním kufrem necestuji. Ten můj je totiž zbytečně velký a nerada se s ním tahám. Zjistila jsem, že mnohem praktičtější je cestovat s cestovní taškou. Já mám například takovou jednu šikovnou z https://eshop.modadnes.cz/ :-)

Další zajímavé články

Jak pečovat o nehty | rady
Jak pečovat o nehty | rady. Nehty jsou vizitkou našich rukou. Měli bychom je nosit čisté, upravené a také jim dávat potřebnou výživu. Většina lidí vla…
Jak uvázat šátek na krk | rady
Jak uvázat šátek na krk | rady. Jak uvázat šátek na krk? Šátek kolem krku je symbolem mnoha elegantních žen. Ty, které si ho koupí, však velmi často ř…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.