Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zkrotit rodinný rozpočet? Základ je plánovat

Týden před výplatou a ve vaší peněžence jako by byla díra. I když jste si snad stokrát předsevzali, že s penězi vyjdete, opět se rozkutálely. A vy nemáte ponětí kam. Tuto záhadu by ale mohla jednoduše vyřešit trocha organizace a plánování předem. Můžete tak měsíčně ušetřit i několik tisíc korun.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Marek Náprava (neověřeno) | St, 04/17/2019 - 18:31

S tím plánováním zcela souhlasím. Myslet dopředu je u rodinných financí prostě základ. My třeba doma měli dřív dost problém s tím, že jsme nedokázali šetřit. Hlavně tedy moje žena... Naštěstí jsme se to už ale naučili a teď už máme našetřeno docela dost peněz. Teď uvažujeme nad tím, že bychom je do něčeho investovali, aby se zhodnotily.

Další zajímavé články

Jak vybrat spořící účet | rady
Jak vybrat spořící účet | rady. ING konto spořící účet, Axa spořící účet, Air Bank spořící účet, spořící účet Wüstenrot, ČSOB spořící účet nebo spoříc…
Jak uzavřít smlouvu o úvěru | rady
Jak uzavřít smlouvu o úvěru | rady. Při půjčování peněz je důležitá nejen výše úroků a rychlost vyřízení půjčky, ale hlavně smlouva o úvěru. I když pí…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.