Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit domácí drožďovou pomazánku z kvasnic | recept

Výborná drožďová pomazánka jako ze školky? Výborná kvasnicová pomazánka bez chemie a nežádoucích přísad? Jedině z domácí kuchyně. Svet gastronomie jeden takový osvědčený recept nabízí. Pomazánka z droždí kromě kvasnic obsahuje cibuli, vajíčko, mléko, hořčici, strouhanku a sůl. Zhlédněte videorecept krok za krokem a použijte i další recepty na drožďové pomazánky publikované na stránce JakTak.cz.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Jana Krkošková (neověřeno) | Ne, 01/04/2015 - 13:52

Droždí by se mělo na jemně nakrájené cibulce rozpustit, pak je možné přidat vejce, případně strouhanku, tu až na konec, podle toho jak chceme mít pomazánku hustou. Solíme, pepříme, když přidáme více strouhanky je možné udělat nočky nebo knedlíčky do polévky, ty vaříme pouze krátce než vyplavou. Mléko vůbec nedávám, někde chce i trošku česneku. Dobrou chuť.Veliký zdroj vitamínu B.

Další zajímavé články

Jak připravit zázvorové svařené víno
Jak připravit zázvorové svařené víno | recept na domácí svařák se zázvorem. Když se dvě věci, které samy o sobě zahřejí, spojí dohromady, vznikne z to…
Jak připravit horkou Becherovku
Jak připravit horkou Becherovku | recept na horký alkoholický nápoj místo svařáku. Becherovka je plná léčivých bylinek (vlastně tedy plná zdraví, že).…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.