Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si udělat ze své zahrady či terasy privátní wellness

08. Červen 2019

Kdo by nestál o to naložit se po náročném pracovním dni do bublinek? Ideálně se sklenkou jiných bublinek v ruce. Líbil by se vám tento scénář? Čtěte dál.

Co je potřeba

Obliba domácích wellness stoupá. Není se ani čemu divit. Lidé pracují více než na sto procent a následná relaxace je pro mnohé více než luxusem nutností. Koupelí ve vlastní vířivce nejenom odplavíte starosti všedního dne, ale také rozproudíte krev v žilách a posílíte svaly. Zvolíte-li ovšem správný model. Poradíme vám, na základě jakých parametrů jej vyberete a především, kde jej seženete.

1

Domácí wellness ve vlastní vířivce

Domácí wellness si máte možnost užívat v luxusní mobilní vířivce. Pokud toužíte po domácích lázních v pravém slova smyslu, vsaďte na mobilní vířivky Softub. Ty totiž disponují řadou předností, mezi které patří snadná přeprava a jednoduchá instalace.

2

Neotřelý design a nízké provozní náklady

Na vířivkách značky Softub vás na první pohled upoutá jejich neotřelý elegantní design. Tyto venkovní vířivky velmi dobře vypadají a každou zahradu či terasu tak mohou povznést na zcela novou úroveň. Dát jí novou tvář.

3

Nízké provozní náklady

Další jejich předností jsou velmi nízké provozní náklady. Těch se jejich potenciální uživatelé mnohdy obávají. V případě vířivek Softub však tyto obavy nejsou na místě. Venkovní celoroční vířivka je nejenže tichá, ale také doslova nízkoenergetická.

4

Lehké a mobilní

Vířivka Softub je velmi lehká a snadno ji sami přemístíte dle potřeby. V létě si tak bublinkovou koupel můžete vychutnávat venku na zahradě, v zimě v zimní zahradě, nebo přímo v obýváku. Nebo ji v exteriéru ponechejte celoročně, vířivka na zahradu je totiž konstruována i na provoz při nízké okolní teplotě. Neponičí ji ani silný mráz.

5

Samostatná či obložená?

Vířivka v interiéru i exteriéru může stát buď samostatně, ale také ji máte možnost doplnit o praktické ratanové či dřevěné obložení. To jí obzvláště v případě jejího umístění na dřevěnou terasu umožní dokonale splynout s prostředím. Obložení ratanové pak poslouží jako praktická odkládací plocha a vyvýšený stupínek, jenž vám usnadní vstup do vířivky.

6

Vířivka a celoroční relaxace v jednom

Vířivka je použitelná v průběhu celého roku a nabízí využití pro všechny členy rodiny. Dospělí si užijí relaxaci po náročném pracovním dni, pro děti představuje vířivka alternativu koupání v bazénu. Účinky hydroterapie zmírňují bolesti namáhaných kloubů nebo svalů, dále představují efektivní rehabilitaci po vážném úrazu. Každý si přijde na své.

7

Vířivky s dlouhou tradicí

V USA se vířivky Softub vyrábějí od roku 1986, čeští spotřebitelé si koupele v nich dopřávají od roku 1996. Rádi byste vířivku zakoupili se slevou? Navštivte nový showroom Softub Praha v Hostivaři (K Pérovně 1622/33) a pořiďte si některý z vystavených modelů. Vyjde vás mnohem levněji. Není nejvyšší čas začít se rozmazlovat? Myslíme, že ano.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.