Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si udělat ze své zahrady či terasy privátní wellness

08. Červen 2019

Kdo by nestál o to naložit se po náročném pracovním dni do bublinek? Ideálně se sklenkou jiných bublinek v ruce. Líbil by se vám tento scénář? Čtěte dál.

Co je potřeba

Obliba domácích wellness stoupá. Není se ani čemu divit. Lidé pracují více než na sto procent a následná relaxace je pro mnohé více než luxusem nutností. Koupelí ve vlastní vířivce nejenom odplavíte starosti všedního dne, ale také rozproudíte krev v žilách a posílíte svaly. Zvolíte-li ovšem správný model. Poradíme vám, na základě jakých parametrů jej vyberete a především, kde jej seženete.

1

Domácí wellness ve vlastní vířivce

Domácí wellness si máte možnost užívat v luxusní mobilní vířivce. Pokud toužíte po domácích lázních v pravém slova smyslu, vsaďte na mobilní vířivky Softub. Ty totiž disponují řadou předností, mezi které patří snadná přeprava a jednoduchá instalace.

2

Neotřelý design a nízké provozní náklady

Na vířivkách značky Softub vás na první pohled upoutá jejich neotřelý elegantní design. Tyto venkovní vířivky velmi dobře vypadají a každou zahradu či terasu tak mohou povznést na zcela novou úroveň. Dát jí novou tvář.

3

Nízké provozní náklady

Další jejich předností jsou velmi nízké provozní náklady. Těch se jejich potenciální uživatelé mnohdy obávají. V případě vířivek Softub však tyto obavy nejsou na místě. Venkovní celoroční vířivka je nejenže tichá, ale také doslova nízkoenergetická.

4

Lehké a mobilní

Vířivka Softub je velmi lehká a snadno ji sami přemístíte dle potřeby. V létě si tak bublinkovou koupel můžete vychutnávat venku na zahradě, v zimě v zimní zahradě, nebo přímo v obýváku. Nebo ji v exteriéru ponechejte celoročně, vířivka na zahradu je totiž konstruována i na provoz při nízké okolní teplotě. Neponičí ji ani silný mráz.

5

Samostatná či obložená?

Vířivka v interiéru i exteriéru může stát buď samostatně, ale také ji máte možnost doplnit o praktické ratanové či dřevěné obložení. To jí obzvláště v případě jejího umístění na dřevěnou terasu umožní dokonale splynout s prostředím. Obložení ratanové pak poslouží jako praktická odkládací plocha a vyvýšený stupínek, jenž vám usnadní vstup do vířivky.

6

Vířivka a celoroční relaxace v jednom

Vířivka je použitelná v průběhu celého roku a nabízí využití pro všechny členy rodiny. Dospělí si užijí relaxaci po náročném pracovním dni, pro děti představuje vířivka alternativu koupání v bazénu. Účinky hydroterapie zmírňují bolesti namáhaných kloubů nebo svalů, dále představují efektivní rehabilitaci po vážném úrazu. Každý si přijde na své.

7

Vířivky s dlouhou tradicí

V USA se vířivky Softub vyrábějí od roku 1986, čeští spotřebitelé si koupele v nich dopřávají od roku 1996. Rádi byste vířivku zakoupili se slevou? Navštivte nový showroom Softub Praha v Hostivaři (K Pérovně 1622/33) a pořiďte si některý z vystavených modelů. Vyjde vás mnohem levněji. Není nejvyšší čas začít se rozmazlovat? Myslíme, že ano.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybrat vhodný kuchyňský dřez
Na trhu je spousta typů kuchyňských dřezů od nerezových přes granitové až po ty z tectonitu. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a jak vybrat ten správný? Por…
Jak zajímavě osvětlit toaletu?
Věděli jste, že podle některých průzkumů lidé prožijí na záchodě přibližně tři měsíce svého života? To už přece stojí za to, si i záchodový koutek v k…
Jak funguje tepelné čerpadlo za mrazu?
Tepelné čerpadlo si můžeme představit jako lednici, která ale funguje obráceně. Tak jako lednice odebírá teplo potravinám uvnitř (díky chladivu a komp…
Víte, jak třídit nápojové kartony?
Oranžové sběrné nádoby na kartonové obaly od nápojů a potravin nejsou v ČR žádnou novinkou. Přesto má stále část lidí zafixováno, že se třídí „pouze“…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.