Přejít k hlavnímu obsahu

Jak snížit výdaje za potraviny

Jídlo je významnou položkou v rodinném rozpočtu. Tvrdí se, že na jídle by se šetřit nemělo, ale na druhou stranu, snížení nákladů za potraviny je nejsnažší cesta k úsporám. Topit a svítit se musí a vracet se ke svíčkám nebo loučím se nikomu nechce. Ušetřit za jídlo jde i bez snižování nároků na kvalitní a zdravé stravování. Jde o to jen plánovat, přemýšlet a nebát se zkoušet něco nového. Několik rad, jak ušetřit za potraviny předkládám v následujícím článku.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Tamara Fusková (neověřeno) | Ne, 11/08/2015 - 05:12

šetřím tím, že si z obilí si melu mouku na robotu, a peču chleba. Práce a času to zabere možná méne než pečivo kupovat.

Iveta Komárková (neověřeno) | Út, 07/16/2019 - 21:51

No, já to třeba s nakupováním potravin dělám tak, že si vždycky projíždím letáky a koukám se kde mají co nejlevnější. Díky tomu se dá docela dost peněz ušetřit. Dřív jsem všechno nakupovala bez rozmyslu a to se bohužel také podepsalo na mé finanční situaci. Jsem ale moc ráda, že teď už to tak nedělám. Dokonce mi každý měsíc z výplaty ještě nějaké peníze zbydou, takže si je dávám bokem s tím, že bych je v budoucnu ráda někam investovala.

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.