Přejít k hlavnímu obsahu

Jak účelně upravit dětský pokoj | tipy

Jak účelně upravit dětský pokoj | tipy

Jak účelně upravit dětský pokoj | tipy. Dětský pokoj je pohádkovým světem dítěte, kde tráví mnoho času a kde se cítí dobře. Je to za předpokladu, kdy je prostředí pro dítě podnětné a poutavé a pokoj je vybaven vším, co dítě k mentálnímu a fyzického vývoji potřebuje. Dítě ve svém pokoji odpočívá, hraje si, tvoří podle svých věkových možností, tady by se mělo cítit šťastné a spokojené.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Dobrý den, mě tenhle článek taky moc pomohl se zařizováním pokoje. My jsme to začali řešit až už bylo synovi skoro 2 a půl roku, do té doby spal s námi v ložnici a stále jsme nevěděli, jestli budeme chtít druhé dítě,nakonec jsme tomu dali šanci a už máme 3 měsíce do porodu. V pokojíku má syn přes celou stnu malbukrtečka, vlastnoruční práce a mám z toho radost! Nábytek jsme koupili ve Žluté hale, kombinece dekoru dřeva a zelené barvy a velokou výhodu vidím v tom, že je se dá různě kombinovat a dokupovat dílce a stůl atd, takže až budou potřeba změny kvůli stěhování sourozence, určitě to nebude problém! Jinak my máme v pokoji klasické žaluzie a záclonu bílou...

KamSsa1 . (neověřeno) | So, 06/29/2019 - 20:11

S manželem jsme před nedávnem dětem upravovali pokojíček a musím říct, že to byl docela oříšek. Chtěli jsme totiž, aby byl ideální nejen ke hraní, ale i studování a spánku, takže nám trvalo poměrně dlouho všechny tyto věci zkloubit.

JohankaDl (neověřeno) | St, 01/28/2015 - 20:27

Bezvadnej článek, díky :) Jinak jsem našla moc krásný nábytek

Hedvika M (neověřeno) | St, 05/27/2015 - 21:02

Nejdřív chci poděkovat za hezký článek. My už se zařízením dětského pokoje finišujeme :-) Místo klasické malby, jsem od kamarádky nechala na zdi vymalovat ty nejznámější pohádkové postavičky - na tento nápad jsem zvláště hrdá.
Teď řeším dilema: závěsy x rolety x žaluzie
Na internetu jsem narazila na tyto: http://garol.cz/rolety-do-oken-retizkove-mini-bajka-plus-latkove-rolety… medvídci a hrošíci by také asi měli velký úspěch :-))

Betka (neověřeno) | Ne, 11/01/2015 - 16:40

Já chci dětský pokoj rozdělit na zóny :) Na spánek, hry, úkoly a pro mě dětská šatna :) Dali jsme si udělat postel z masivu do výšky a pod postelí jsme udělali místo na hry, které bude předělené korálkovým závěsem od psacího stolu: ) šatní skříň a komoda nyní budou sloužit mně na ukládání ožehlených věcí. Pod postelí jsem už udělala i místo na "špinavé věci" a na místo "měla jsem ve škole, ale můžu si to ještě znovu obléct" :) Našla jsem docela pěkný nábytek systém Tenus ve žluté hale, tak uvidíme co mi odepíší z webu, protože bych to chtěla v té oranžové, nechci růžový pokoj, přijde mi to takové fádní.

Sára (neověřeno) | Út, 01/05/2016 - 16:33

Píšete v článku farebnosť, ale asi pre malé bábätká krikľavé farby nie že? Všimla som si že vedú pastelové farby (videla som to na viacerých e-shopoch, ale osobne som sa bola pozrieť napríklad aj v Žltej hale v Olomouci - segra ma tam dotiahla). Ide sa jej narodiť bábätko a tak som premýšľala, že jej s tým trošku pomôžem, lebo nevie absolútne nič a najradšej by kúpila úplne všetko (klasika). Čo sa týka bodu 2. to stačí až keď dieťa začne kresliť nie (neter už teraz čarbe a začala asi keď mala 2 alebo 2 a pol?).? Taktiež som počula samú chválu na rastúci nábytok a už som aj zvažovala, že sestre navrhnem nech kúpi detskú postieľku, z ktorej keď bábätko vyrastie tak sa dá rozložiť na jednolôžko. Máte s nimi niekto skúsenosti?

Další zajímavé články

Jak vybrat krb do rodinného domu | rady
Jak vybrat krb do rodinného domu | rady
Jak vybrat krb do rodinného domu | rady. Ke klasické rodinné pohodě patří do rodinných domů neodmyslitelně krb. Krbová kamna jsou dokonalým těžištěm i…
Jak upevnit dveřní madla a závěsy | rady
Jak upevnit dveřní madla a závěsy | rady
Jak upevnit dveřní madla a závěsy | rady. Na našem trhu je pestrá nabídka madel i závěsů. Záleží především na typu dveří a obložkových zárubní a pocho…
Jak vybírat střešní okna | rady
Jak vybírat střešní okna | rady
Jak vybírat střešní okna | rady. Střešní okna jsou moderními doplňky, které by měly být součástí všech staveb, kde je požadavkem správné prosvětlení p…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.