Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyrobit vánoční věnec ze sáčků

Vánoční věnec ze svačinových sáčků? Ano, netradiční, ale zato efektní a levný věnec, který lze položit na stůl, umístit na dveře nebo zeď. Přináším vám svůj návod na jeho výrobu krok za krokem. Spolehlivě splní slavnostní účely a navíc perfektně dokreslí vánoční atmosféru. Návod na výrobu věnce ze svačinových sáčků ocení zejména moderní domácnosti, kam věnec perfektně zapadne.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Je to opravdu jednoduché, jen ramínko vytvarujte do kolečka a uvazujte na něj za sebou uzlíky. :-) až to zkusíte, sama zjistíte jak je to jednoduché :)

Ten věnec je nápaditý návod, za málo peněz hodně muziky - hotový věnec na venkovních dveřích vypadá fakt zajímavě, takže díky za nápad a jeho zveřejnění.
Protože je to návod psaný, přimlouvám se za odstranění nadbytečné vaty - výrazu "jako kdyby", správně by tam asi mělo být "jakoby".
Tento výraz je už pár let nadužívaný.. Moje dospělá neteř používá výraz "jakoby" téměř v každé větě. Když mi řekla v autě : teď zahni jakoby doleva, tak jsem zastavila a zeptala se, kde je proboha ten její směr "jakoby doleva", co to vůbec znamená ?

Proč se v každé skupince objeví nějaký šťoural, který nám zkazí radost.

Tento výraz slyším všude, dokonce i v televizních pořadech. (Receptáž, Loskuták - zasadíme jakoby do řádků.... atd. Je to epidemie. Není vlastně už náš stát také jen jakoby? Vždyť co nám tu patří? Průmysl, bankovnictví, lesy, cukrovary, čí to je? Kolik půdy patří českému národu? Je mi z toho smutno. Není náš národ opravdu také jen JAKOBY?

Dle mého názoru je popis dostatečný - obrázky jdou zvětšit rozkliknutím, takže video netřeba! Navíc video budete stále zastavovat kvůli kouknutí na detail.

majka (neověřeno) | So, 12/20/2014 - 16:57

Moc se mi líbí nápady,které sem dáváte.Ráda si vše pročtu a mám li doma vše,co potřebuji na výrobu,tak to zkouším.Dobré by bylo,kdyby/třeba na věneček ze sáčků bylo video.Chtěla bych ho udělat a zavěsit na venkovní světlo.Nějak to zkusím.Děkuju

verutylová (neověřeno) | So, 11/14/2015 - 18:24

to je božský prostě cool

shrek (neověřeno) | Út, 12/22/2015 - 09:50
Anderlová Anna (neověřeno) | Čt, 03/26/2015 - 17:43

V jednoduchosti je síla. Určitě vyzkouším, díky za užitečnou radu.

xxx (neověřeno) | Ne, 12/21/2014 - 18:27

"Jako kdyby" mame v praci taky blbce, co to pouziva v kazde vete a nevi co to znamena, chudak cestin

Další zajímavé články

Jak udělat adventní věnec | tipy
Jak udělat adventní věnec | tipy. Výroba adventního věnce je velmi jednoduchá, záleží jen na fantazii tvůrce.Tradičními barvami adventu jsou fialová,…
Jak vyrobit podzimní dekorace | tipy
Podzimní dekorace | tipy. Pomalu přichází čas na výměnu předokenních truhlíků s květinami za podzimní výzdobu. Na podzim máme na výběr různé druhy okr…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.