Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vytvořit ze starého trička povlak na polštář | DIY

Každý máme doma kusy oblečení, které pro nás něco znamenají. I když uklízíme skříně s oblečením a chceme být tvrdí a vše co nenosíme vyhodit, vždy se najde to jedno tričko, které zase schováme do spodu s tím, že si ho někdy vezmeme. Je vám líto ho vyhodit a přitom už ho takto schováváte třetí rok? Jak to udělat abyste uvolnili místo ve skříni a zároveň tričko zůstalo ve vaší blízkosti? Můžete si z něj vyrobit originální povlak na polštář. Nic k tomu nepotřebujete, pouze nůžky, vaše oblíbené triko a polštář. Toto řešení se hodí i pokud máte děti a chcete jim vytvořit útulný protostor pro usínání. Můžete vytvořit několik povlaků ze starých triček s jejich oblíbenými hrdiny nebo s obrázky robotů, panenek nebo různých pohádkových postav.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak zrušit pevnou linku | postup
Jak zrušit pevnou linku | postup. Pevná linka v dnešní době mobilních telefonů již není příliš využívána pro telefonickou komunikaci, ale mnoho lidí j…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.