Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zabalit věci při stěhování | rady a tipy

Jak zabalit věci při stěhování

Jak zabalit věci při stěhování | rady a tipy. Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Někdy nám ale nic jiného nezbývá a jsme z nejrůznějších důvodů postaveni před hotovou věc. Když jdeme do většího bydlení, je to lepší, než když je tomu naopak. Většinou totiž zjistíme, že se některý stávající nábytek a spousta dalšího vybavení do menšího bytu nebo domu nevejde. Ani balení samotné není žádná legrace. Proto je dobré vytvořit si určitý systém. Jak na to?

Diskuze k článku

Přidat komentář

Karel (neověřeno) | Pá, 02/04/2022 - 09:00

Zdravím, super tipy! Stěhovali jsme se ze 3kk do 4kk a těch věcí! Hrůza :-D Myslím, že každý rozumný člověk by si měl věci balit sám, protože v tom má nějaký systém. Na druhou stranu chápu například maminky, které na to nemají úplně čas a dává jim zabrat spíš děti a péče o ně. My už měli děli starší, takže nám s balením (alespoň svých věci) pomohli a bylo to fajn. Ale bylo toho tolik a nikdo ze známých neměl dodávku na stěhování, takže jsme váhali jestli si jí jen půjčit od stěhováků anebo objednat celé stěhováky, kteří nám všechno vytahali - sice přes výtah, ale i tak :-D. No a nakonec jsme teda zvolili tu šetrnější variantu pro naše záda a objednali jsme chlapíky ze stěhování koruna https://stehovanikoruna.cz/ . Přístup super, všechno proběhlo dle plánu, za mě doporučuji.

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.