Přejít k hlavnímu obsahu

Proteiny: jak je vybírat, dávkovat a kdy je užívat

Proteiny: jak je vybírat, dávkovat a kdy je užívat

Pokud je vaším cílem udržet se v kondici, měli byste určitě dbát na vyvážený a správně nastavený jídelníček. Jenže teorie je něco jiného než praxe, a proto je většinou velice náročné dodržet předem daný režim. Pokud vás trápí to, jak doplnit bílkoviny během dne, velkým pomocníkem vám mohou být proteinové doplňky stravy. Ačkoliv se tento suplement dostal i na pulty mnoha supermarketů, mnoho zákazníků je k těmto „sypkým bílkovinám“ skeptických. A my se jim ani nedivíme… Všude možně se totiž můžete setkat s nejrůznějšími mýty, které proteiny provází. K tomu všemu je na trhu opravdu nepřeberné množství druhů i značek. Díky tomu je vaše orientace, co vlastně koupit, ještě náročnější a vy si nakonec žádný protein ani nekoupíte.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak s dětmi rehabilitovat páteř | rady
Jak s dětmi rehabilitovat páteř | rady
Jak s dětmi rehabilitovat páteř | rady. Začíná se vaše dítě hrbit, nebo vám lékař doporučil rehabilitaci? Pak vám asi nezbyde nic jiného, než si ze cv…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.