Přejít k hlavnímu obsahu

Jak levně vytvořit luxusního Valentýna | tipy

Jak levně vytvořit luxusního Valentýna | tipy. Abyste mohli rozmazlovat svou drahou polovičku, nemusí být zrovna 14. únor, přesto však si u nás i toto datum našlo své místo. Hledáte-li nějaké nápady, jak levně zrealizovat luxusního Valentýna, třeba vás inspirujeme. Důležitým heslem je originalita. Zapomeňte na kýče a na komerčními věcmi zaplavené obchody.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Náš letošní Valentýn probíhal dost podobně. Také jsme začali snídaní do postele a skončili romantickou večeří. Po té jsem ale měla pro přítele nachystané ještě jedno překvapení. Zkusila jsem si totiž objednat nějaké fetiš oblečení... Schválně jak na to bude reagovat. Ze začátku pěkně koukal, protože to prý vůbec nečekal, ale nakonec jsme si spolu užili velmi dlouhou a vášnivou noc. :-)

David Jánský (neověřeno) | Čt, 03/07/2019 - 06:23

My si děláme se ženou Valentýna pěkného už od rána. Společná snídaně do postele, pak teda musíme do práce, když je to všední den, ale hned po práci jedeme někam na výlet, který zakončíme romantickou večeří. Samozřejmě nesmí chybět květina, kterou jsem manželce nechal poslat do práce z https://www.florea.cz/ , protože v květinářství už pak nebývá moc pěkný výběr.

Ben (neověřeno) | Po, 06/28/2021 - 12:03

Já letos překvapil svojí přítelkyni na valentýna ohrmnou kyticí sta růží, myslím, že byla víc než nadšená :)

Timmy (neověřeno) | Pá, 08/06/2021 - 21:58

Já svoji partnerku každým rokem na Valentýna "šokuji" poslanou květinou s přáním domů. :-D Ale je vidět, že jí to vždycky potěší.

No po mých špatných zkušenostech, kdy absolutně nedodrželi čas doručení (pouze den) a pak ještě kurýr volal ženě aby si pro to přišla, že spěchá. Takže překvapená určitě nebyla, spíš to otravovalo.. Jsem teď velice spokojený se službou na , časy tam mají teda už předem daný, ale kurýr to přivezl v krásném stavu a vše předal hezky jak měl, aby to bylo překvapení. :-)

Další zajímavé články

Jak připravit snídani na Valentýna
Říká se, že láska prochází žaludkem, což je nepochybně jedním z důvodů, proč existují speciální recepty vhodné na den svatého Valentýna. Ať už si zvol…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.