Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na Facebooku propagovat firmu - skupina (group) | rady

Jak na Facebooku propagovat firmu - skupina (group) | rady. Skupina na Facebooku je zajímavý marketingový nástroj, který lze využít k propagaci nabízeného produktu či služby firmy. Výhodou skupiny (group) na Facebooku je především možnost hromadně rozesílat vzkazy fanouškům skupiny. Skupina tak dává příležitost komunikovat v rámci komunity. Ukážeme si, jak na Facebooku si takovou skupinu založit.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Petra (neověřeno) | Po, 04/04/2011 - 12:53

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně stránky mé firmy na facebooku. Stránku máme již založenou,máme zde poměrně hodně zobrazení, ale nemáme moc fanoušků. Chtěla bych zablokovat stránku tak,aby se lidé mohli na obsah dívat pouze tehdy,když nám dají like.
Mockrát děkuji za odpověď.

WOLF (neověřeno) | Pá, 02/17/2012 - 04:30

To je sice hezký, ale to platí maximálně pro "lidský" profil. Pokud ale vytvořím stránku třeba v sekci Zábava->Sporty->amatérský tým, tak tam ona volba jaksi není.
Celkem by mě zajímalo také, KDE se volí míra viditelnosti stránky na veřejnosti, když ta "roletka" (běžná u "lidského" profilu) vpravo nahoře chybí.

Miloš Nejedlý (neověřeno) | Po, 06/24/2019 - 06:02

Já teda facebookové skupiny pro propagaci své firmy moc nepoužívám. Mám ale na facebooku zaplacenou reklamu a ta funguje skvěle. Rád bych teď ale investoval i do klasické reklamy, pomocí které bych mohl zpropagovat své podnikání. Napadlo mě například nechat natisknout nějaké letáky nebo třeba investovat do takových těch projektorů na projekce loga mé firmy. Někde jsem nedávno četl, že to je prý velmi účinný způsob propagace.

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.