Přejít k hlavnímu obsahu

Jak nahrávat z televize

V televizi dávají váš oblíbený film nebo seriál, ale vy zrovna nebudete doma? Nevadí, můžete si ho přece nahrát. V tomto videu se dozvíte různé možnosti, jak nahrávat z televize. Váš oblíbený pořad vám už nikdy neunikne.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Ivo Šreiber (neověřeno) | St, 06/25/2014 - 12:16

Tento způsob nahrávání je super. Chybí mi ale jedna informace. Pokud mám O2 TV přes setop box, v menu TV průvodce se nic nezobrazuje a tedy nemohu použít volbu nahrávání budoucích pořadů. Dá se to nějak řešit, aby byl TV průvodce naplněn (O2 TV ho samozřejmě má, ale z něj se pouze zvolí možnost pořad pustit následujících 7 dní, nikoliv si nahrát na HDD)

karma2 (neověřeno) | Út, 09/16/2014 - 22:34

zajímavé video, ale to už je lepší O2 tv. pokud má zákazník internet od O2, může mít ke svému internetu O2 tv zcela zdarma. stačí jen zajít do O2 prodejny, tam zakoupit Set-top box za: 2136,- Kč a k vašemu internetu si nechte aktivovat: O2 tv start, a nebudete platit nic na víc za televizi. navíc získáte službu nahrávání právě běžících i odvysílaných pořadů, vzdálené nahrávání přes mobil, počítač nebo tablet a ještě službu zpětné zhlédnutí, takže už vám žádný pořad neuteče. a to nejlepší na konec. pokud za internet platíte například 621 kč. a pořídíte si domů O2 tv start ze Set-top boxem za: 2136 kč, budete platit pořád stejně: 621 kč.

kattus (neověřeno) | Pá, 01/16/2015 - 11:11

Přidávám vlastní zkušenosti s nahráváním televizních pořadů zdarma. Na stránkách tvprogram.cz si můžete nahrát váš oblíbený pořad přes službu "rekordér". Pořad si můžete u nich uložit nebo na svůj disk.

nic (neověřeno) | St, 03/25/2015 - 20:34

jo ale kde je to video??

antonin.holoubek (neověřeno) | Pá, 01/08/2016 - 23:22

Hezké, hezké. Ale jak jsem zjistil, u všech pořadů nahraných po 1. lednu 2016 se mi při pokusu o přehrání objevila zpráva, že to tedy ne, že je to chráněno jakýmsi DPM. A i dokonce omylem nahraná reklama mi hlásala, že to tedy rozhodně šířit nebudu. A to mám disk zformátovaný a použitelný jen a pouze pro danou televizi a nejsem na ní napojený na internet. Takže nahrávejte, nahrávejte, hlavně ti, kdo tomu celému vůbec nerozumíte, jako já, já vím jen, že se tam něco točí a že se to strká do zásuvky, natož abych měl infinitezimální ponětí, jak to případně šířit. H.

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.