Přejít k hlavnímu obsahu

Jak najít práci v zahraničí | tipy

Jak najít práci v zahraničí | tipy. Také nejste spokojeni s pracovní nabídkou, kterou vám nabízí naše republika? Není samozřejmě nutné zde přetrvávat. A tak, pokud se chcete mít skutečně lépe, je dobrým krokem najít si svou cestu někde v zahraničí. Práce v zahraničí ale není žádný med. Výhodu mají jazykově zdatnější uchazeči o zaměstnání, přesto i jazyková bariéra se dá překonat. Při hledání práce v zahraničí by první kroky měly vést na servery s nabídkami zaměstnání a úřad práce.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Marek K. (neověřeno) | St, 03/20/2019 - 06:10

Já bych si třeba práci v zahraničí našel velmi rád, ale bohužel už jsem starší ročník a kromě lámané ruštiny žádný jiný cizí jazyk neovládám, což je celkem problém. Už delší dobu jsem nezaměstnaný a nabídka pracovních míst u nás není zrovna dvakrát široká, takže si nejsem jistý co budu dělat. Asi mi tedy nezbyde nic jiného než čekat, že se tady u nás nějaké volné pracovní místo brzy naskytne, ale to může trvat pěkně dlouho...

Sandra M. (neověřeno) | Út, 04/16/2019 - 21:50

Hledáte práci blízko Vašeho bydliště? Podívejte se i u nás - počet nabídek stále roste.

Zadejte jen požadovanou lokalitu, kde hledáte práci nebo si nastavte "hlídacího psa" a nechte si nabídky zasílat do emailu.

http://www.hitprace.cz/

Jarek Kučera (neověřeno) | Pá, 06/07/2019 - 19:54

Já si myslím, že velmi užitečné rady. Děkuji mockrát. Osobně jsem toho názoru, že pokud si člověk chce hledat práci v zahraničí, tak je dobré hledat práci v nějakém oboru, který má budoucnost. V současné době má podle mě asi největší budoucnost práce ve finanční sféře. Jestli můžu doporučit, tak třeba tady https://www.financnipomocnik.cz/prace-snu-poradime-vam/ se tomuto tématu věnují více dopodrobna.

Emil Pařízek (neověřeno) | Po, 06/17/2019 - 02:31

Nad tím, že bych se po nějaké práci poohlížel v zahraničí už jsem v minulosti také uvažoval. Naposledy před několika lety, kdy jsem byl delší dobu bez práce. Nakonec k tomu ale nedošlo, protože jsem místo hledání nové práce začal s vlastním podnikáním. Konkrétně jsem si díky https://www.ioffshore.cz/ rozjel svou vlastní offshore firmu.

Další zajímavé články

Jak si najít práci v zahraničí | rady
Jak si najít práci v zahraničí | rady. Češi stále častěji jezdí za prací do zahraničí. Volný pohyb zboží, kapitálu a osob v Evropské unii funguje na p…
Jak hledat práci | rady
Jak hledat práci | rady. Skončili jste školu a hledáte prví zaměstnání? Dostali jste v práci výpověď? Následující řádky jsou věnované tomu, jak práci…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.