Přejít k hlavnímu obsahu

Jak pěčovat o psí chrup | video

25. Březen 2020

Jak pěčovat o psí chrup | video. Pokud vlastníte pejska, potom nepodceňujte pěči o jeho chrup. I psi trpí nedostatečnou hygienou zubů. Nejčastěji trápí pejsky zubní kámen. U štěňat začínáme jako majitelé s péčí o chrup ve chvíli, kdy mají kompletně vyměněný chrup (cca 6-7 měsíc života). Domácí čištění chrupu psa není pro majitele těžké. Můžou čistit chrup psa pomocí speciálních zubních past a kartáčků určených pro psy. Ideální je každodenní čištění chrupu psa, alespoň jedenkrát denně. I psům se na zubech vytváří zubní plak. Při menší frekvenci čištění chrupu psa, nárůstá riziko vzniku zubního plaku a následně zubního kamene, který se odstraňuje pod anestezií. Více tipů, jak pečovat o chrup vašeho psího kamaráda obsahuje video z YT kanálu pořadu Receptář prima nápadů.

Klíčová slova: čištění zubů psovi
Autor: redakce
Hodnocení

Diskuze k videu

Další zajímavé články

Jak vybrat psa z útulku
Jak vybrat psa z útulku | rady a tipy. Pes je přítel člověka. Přesto jich celá řada skončí v útulku. Nejde jenom o zvířata, která se zaběhno…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.