Přejít k hlavnímu obsahu

Jak při hubnutí dodržovat pitný režim | rady

Jak při hubnutí dodržovat pitný režim | rady. Pokud jsme se rozhodli zhubnout, také náš pitný režim potřebujeme upravit. Je pro to hned několik důvodů. Tekutiny v těle odplavují toxiny. Při vyšší tělesní zátěži vyloučíme z těla více tekutin pocením, stolicí a močí, a proto tělo potřebuje i vyšší příjem tekutin. Nedostatek tekutin při hubnutí poškozuje některé naše orgány. Vhodný pitný režim při hubnutí je tedy nutnost. Jaká voda je vhodná? Můžeme při hubnutí pít džusy? Jak si upravit pitný režim?

Diskuze k článku

Přidat komentář

Roboxer (neověřeno) | Čt, 03/28/2013 - 10:36

Určitě je vhodný dodržovat pitný režim - pravidelně vypít menší dávky vody (max 2 dcl). Ale jak tak poznávám, tak výsledek cvičení neovlivní jen tohle. Poslední dobou si objednávám sportovní výživu a jsem docela spokojenej - výsledky cvičení jsou xkrát lepší a ani nepotřebuji tak dlouhou dobu k regeneraci.

Další zajímavé články

Jak jíst před ranním cvičením
Jak jíst před ranním cvičením | rady a tipy. Ranní cvičení má řadu výhod. Probudíme a protáhneme tělo, celý den jsme více motivování jíst lépe a…
Jak vypadat štíhlejší | rady
Jak vypadat štíhlejší | rady. Trápí vás nějaká kila navíc? A necítíte se kvůli nim dobře? Maskovat se do příliš volných věcí, není zrovna tím nejlepší…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.