Přejít k hlavnímu obsahu

Jak přibrat na váze

Jak přibrat na váze? Většina z nás spíš řeší problém, jak shodit nějaké to kilo, nebo si váhu alespoň udržet. Někteří z nás ale mají opačnou snahu – snaží se naopak nějaké to kilo přibrat. Třeba jsou svým okolím i podezíráni z toho, že nejedí, hladoví nebo dokonce trpí poruchou příjmu potravy. Přibrat na váze ženy také chtějí proto, aby získaly více "ženské tvary", tedy aby se jim zakulatil zadeček, trochu naplnil dekolt nebo zaoblila stehna. Základem zdravého přibírání je jídelníček a pohyb.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Stefanie (neověřeno) | Čt, 07/07/2016 - 17:26

Ahoj. Prosím jak můžu příbrat Děkuji

Katka (neověřeno) | Po, 11/21/2016 - 15:06

Prosím o radu jak přibrat na váze děkuji.

Další zajímavé články

Jak se zbavit závislosti na sladkém
Ujíždíte na sladkém, nemůžete odolat dortíkům, když jdete kolem cukrárny? Dopřáváte si alespoň nějakou kostičku, někdy je z toho půlka nebo celá tabul…
Jak se dostat do formy | rady
Jak se dostat do formy | rady. Už vás nebaví jen polehávat a chcete udělat něco pro své tělo a shodit přebytečné kilogramy? Poradíme vám, jak na to. M…
Jak se stravovat v těhotenství | rady
Jak se stravovat v těhotenství | rady. Nevíte, co můžete, a čeho by jste se raději měli vyvarovat? Tady je pár rad na stravování během těhotenství.
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.