Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit bramborový salát podle norem | recept

Bramborový salát podle norem | recept. Následující recept na bramborový salát je přepisem českých cechovních norem pro jeho výrobu. Cechovní normy vznikly po zrušení bývalých československých státních norem. ČSN byly závazné pro všechny výrobce a proto deklarovaný výrobek byl stejný v celé republice. Po jejich zrušení vznikl prostor pro různé podnikatele, kteří v zájmu vyrobit co nejlevněji, začali pomalu měnit složení výrobku na úkor kvality. České cechovní normy jsou výsledkem spolupráce představitelů státní správy, dozorových orgánů, profesních sdružení a výrobců. Jste-li milovníky bramborového salátu, vyzkoušejte si jej připravit dle následujícího receptu.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Juraj Horak (neověřeno) | So, 12/14/2019 - 11:59

Dobry den .
podle prvniho obrazku s kapii ,vejci natvrdo , salamem /nahoru se jeste davali platky nakladanych okurek / je to vlastne velke ruske vejce . Rusi vubec nevedi , co to je Ruske vejce . O tom jsem se presvedcil , kdy jsem byl nekolik let v Moskve .
Je to totez ,jako spanelsky ptacek , spaneli nevedi co to je a v zivote to nejedli .

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.