Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si splnit sen, když milujete létání nebo pohled na svět z výšky? Zkuste projekt Letecké zážitky

09. Květen 2019

Milujete létání, ale pravidelné letecké zájezdy na dovolenou vám už nestačí? Nebo máte ve svém okolí někoho, kdo je létáním doslova posedlý, a hledáte pro něj vhodný dárek? Poradíme vám, jak sobě či svým blízkým splnit sen o létání.

1

Letecké zážitky už dávno nejsou dostupné jen pro pár vyvolených

Díky projektu Leteckezazitky.cz se letecké zážitky staly dostupné skutečně pro každého. Tým profesionálů milujících létání umí zprostředkovat zážitky každému, kdo si chce užít vyhlídkové lety po republice či po Evropě, kdo si touží vyzkoušet stát se pilotem na zkoušku, nebo si alespoň osahat letecký simulátor. Skočit si lze padákem, okusit můžete pocit svobody na paraglidingu, i si zvednout adrenalin při akrobatickém letu. Můžete dokonce absolvovat i část výcviku, který se vám bude počítat při získání pilotního průkazu, a to za zvýhodněnou cenu.

2

Létání, létání, všechny smutky zahání

Dovolil jsem si parafrázovat známou písničku Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka Dělání (z pohádky Princové jsou na draka), protože létaní nás umí skutečně vysvobodit z každodenního stereotypu a stresu. Je jedno, jestli toužíte po leteckých zážitcích spíše romantických, například při letu balonem, nebo po zážitcích adrenalinových. Každý si určitě najde ten svůj. Na webu Leteckezazitky.cz najdete až 300 leteckých zážitkových dárků, které si máte možnost objednat pro sebe, nebo je věnovat jako dárek. Dárkový poukaz máte „doma" do pěti minut od objednání. Pojďte se podívat na tipy na nejlepší zážitkové dárky.

3

Vyhlídkové lety z 15 českých letišť

Oblíbeným zážitkem jsou vyhlídkové lety. Nemusíte se vázat na letiště někde daleko od vašeho domova. Piloti projektu Leteckezazitky.cz startují z 15 českých letišť. Nestačí vám jenom pohled na svět z ptačí perspektivy? Doobjednejte si zážitek řízení letadla. Letět lze letadlem, vrtulníkem, větroněm i balónem. Celkem si lze vybrat ze 120 vyhlídkových letů.

4

Lety balonem - romantika na mnoho způsobů

Balóny, přesněji lety balónem, jsou oblíbené především jako dárky. Objednat lze privátní let balónem pro dvě osoby, ale rovněž rodinný let balónem až pro čtyři lidi. Proč je právě let balónem tak oblíbeným? Dokáže nabídnout úžasnou romantiku při žádosti o ruku; je vtipným a neotřelým svatebním darem, kdy skutečně darujete zážitek na celý život; a v neposlední řadě dokážete letem v balónu ohromit své děti možná více než novým iPhonem. Jenom pozor - pro lety balónem platí zásada, že dětem musí být alespoň 8 let a nesmí být menší než 140 cm.

5

Skočte si padákem

Hledáte bezpečný adrenalinový zážitek? Obecně je seskok padákem považován za bezpečný, a i proto je tak oblíbeným dárkem. Navíc zde se vždy skáče s profesionály, pro které jsou seskoky hlavní náplní práce. Tandemové seskoky padákem z letadla jsou skutečně nezapomenutelným zážitkem. Chcete-li si zvednout adrenalin ještě více, skočte si padákem z výšky 6000 metrů. Skákat lze v tandemu s instruktorem, ale i samostatně. Podmínkou je, že už máte tandemový seskok za sebou. Samostatný seskok padákem lze absolvovat na letištích v Příbrami, v Mostě nebo v Katovech.

6

Jak na skutečně bezpečný letecký dárek či letecký zážitek?

  • Oslovte vždy firmu s bohatými zkušenostmi, jakou je Leteckezazitky.cz.
  • Hledejte reference. Spokojení zákazníci jsou důkazem dobrých služeb.
  • Prověřte si kvalitu, v jaké firma dodává dárkové poukazy.
  • Nepřeceňte svoji odvahu ani odvahu obdarovaného.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vyrobit vonný vosk | návod
Jak vyrobit vonný vosk | návod. Vonné vosky jsou v dnešní době velmi oblíbené. Následující řádky Vám poradí, jak si vonný vosk vyrobit snadno a levně…
Jak na nákup v second handu | tipy
Jak na nákup v second handu | tipy. Nakupování v second handu je českým fenoménem. Second handy lidé vyhledávají i proto, že lze v nich nakoupit luxus…
Jak si zpříjemnit dlouhou cestu
Jak si zpříjemnit dlouhou cestu | rady a tipy. Dlouhé cesty v letních měsících, kdy míříme na dovolenou, bývají úmorné. Zejména když cestuje…
Jak s dětmi vyrobit herbář
Hledáte-li tip na aktivitu, která by děti bavila a zároveň měla naučný charakter a odehrávala se v přírodě na čerstvém vzduchu, zkuste si s nimi…