Přejít k hlavnímu obsahu

Jak skladovat palivové dřevo

Dřevo je v České republice nejpopulárnějším palivem pro vytápění. Je třeba ho vždy pořizovat s předstihem, tedy ještě dříve, než začne hlavní topná sezóna. Každé dřevo je potřeba skladovat a právě v této otázce dělá velké množství lidí chybu, díky které si sami způsobují mnoho komplikací. Jak tedy správně skladovat palivové dřevo?

Diskuze k článku

Přidat komentář

Tomáš Procházka (neověřeno) | Po, 06/03/2019 - 19:40

Právě nad stavbou dřevníku už dlouho uvažuji. Zatím řeším skladování dřeva tak, že jej mám přikryté zakrývací plachtou. Funguje to a dřevo zůstává suché, ale i tak topodle mého názoru to není úplně ideální. Jak to tak vidím, tak se asi do té stavby dřevníku během prázdnin pustím.

Další zajímavé články

Jak se zbavit zamlženého skla v autě?
V zimním období se často setkáváme se zamlženými skly uvnitř auta. Jak je co nejrychleji odmlžit, když ráno spěcháme? Dá se této situaci předcházet a…
Jak a proč si koupit dodávku z bazaru?
Potřebujete větší auto pro převážení věcí? Potom může být dobrou volbou právě dodávka. A protože pořizovací cena nové dodávky není příliš nízká, je vh…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.