Přejít k hlavnímu obsahu

Jak upéct nejjednodušší dortový korpus

Jak upéct nejjednodušší dortový korpus | recept na jednoduchý, rychlý a lahodný dortový korpus. Chci se s Vámi podělit o recept, který mě opravdu nadchl. Je mnoho příležitostí, kdy se může hodit, ať už se jedná o oslavy narozenin, svátků nebo nedělní moučník. Je to vlastně jen trochu vylepšené piškotové těsto, avšak připravuje se obráceným postupem. Při přípravě piškotových těst se sníh z bílků zapracovává do těsta naposledy, zatímco zde se ingredience zašlehají do již pevného sněhu. Je to mnohem pohodlnější, vyzkoušejte. Korpus naplňte libovolným krémem a ozdobte podle svého.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Natali (neověřeno) | So, 04/03/2021 - 09:28

Kde jste cestou ztratili ty žloutky?!

Taky jsem se chtěla zeptat, kde jsou žloutky? Ušlehat je s trochou cukru zvlášť? Nebo je jen tak dát spolu s moukou? Nebo vůbec nedávat do těsta? Díky za odp.

Další zajímavé články

Jak upéct tvarožník s rozinkami
Tvarožník s rozinkami | recept na dezert. Koláč z křehkého těsta s vyšší vrstvou tvarohové nádivky, díky které zůstane dlouho vláčný. Tak se dá popsat…
Jak upéct rybízový chlebíček | recept
Rybízový chlebíček | recept. Ovocné moučníky k létu patří. Chlebíček s rybízem si snadno a rychle upečete i bez vážení. Stačí suroviny na chlebíček od…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.