Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybírat postel podle úložného prostoru | tipy

http://www.rothwell.cz/postele

Jak vybírat postel podle úložného prostoru | tipy. Máte malý byt a chcete jej využít na maximum? Postele s úložným prostorem představují dobrou cestu, jak toho dosáhnout. Tyto postele jsou v současné době velice oblíbené, protože poskytují v malém bytě další úložný prostor. Tuto skutečnost ocení obzvláště ti, co bydlí v panelových domech, kde je nedostatek úložného prostoru všeobecně známý. Jak ale správně vybírat postel s úložným prostorem? Tady jsou mé praktické rady.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Dobrý den, musím souhlasit s tím, že je ve žluté hale pěkný výběr ne jen postelí, já mám odtamtud sedačku a obývací stěnu a musím říct že spokojenost. A letos jsme se s manželem domluvili na nové matraci a musím říct, že je to opravdu težké si vybrat matraci!!! Je jich tolik ale rozhodně bych netvrdila že co vyhovuje jednomu člověku nemusí vyhovovat jinému. Každopádně nejvíc váhám jestli koupit pěnovou matraci nebo taštičkovou...Nedávno jsme viděli na ty taštičkové dokument jak se vyrábí a dost mne zaujali. tak uvidím...

Sandra (neověřeno) | Út, 01/05/2016 - 17:31

Ďakujem za prínosný článok. Očividne sme otestovali zlé postele a vlastne aj tú starú čo máme, je zlá... Zvažujeme zakúpenie postele a poriadnych matracov (taktiež sme si to boli otestovať v Žluté hale, lebo Ikeu máme trošku z ruky a Žlutá hala mi ju trošku pripomína :). Zatiaľ som videla väčšinou celočalúnené postele s úložným priestorom, ale myslím, že aj keď je klasická drevená posteľ, tak sa k nej dajú dokúpiť úložné priestory v podobe zásuviek, prípadne si dať vyrobiť na mieru postele nie? Aj keď jasné asi tam bude padať prach, ale zasa načo by bol priestor 180 x 200 cm bez využitia? No, vidím, že na základe tohto článku sa opäť môžem pustiť do hľadania a dúfať, že konečne nájdem tú pravú posteľ :)

Helča Straková (neověřeno) | Po, 04/15/2013 - 13:25

Dobrý den, vybírám nějakou <a href="http://www.davlen.cz/kategorie/postele/&quot; title="Vynikající postele za perfektní ceny">kvalitní postel</a> pro dceru - jednolůžko. Idélně 90x200, protože už matraci máme. Kamarádka nakupovala mi poslala tenhle odkaz http://www.davlen.cz/kategorie/postele/ prý si tam určitě vyberu. Buk, smrk nebo něco jiného? Vzhled může být jednodušší. Poraďte prosím a děkuji.

Tereza Hřibová (neověřeno) | Čt, 02/21/2019 - 02:44

Tak to pro mě byla velikost úložného prostoru při výběru postele až druhotná. Nejdůležitější pro mě bylo to, aby postel byla opravdu kvalitní. Nakonec jsem si jednu vybrala podle recenzí, co jsem našla na internetu a musím říct, že zatím jsem opravdu moc spokojená. Spí se v ní mnohonásobně lépe, než v té staré. :-)

Lucka S2 (neověřeno) | St, 02/25/2015 - 22:49

Kdo vybíráte postel, doporučuji kouknout sem: http://www.seart.cz/postele-c-3.html
jsou to masivní postel, dá se najít i s úložným prostorem, a já mohu jen doporučit. Po klasické posteli z obchodňáku, je to příjemná změna.

Betka (neověřeno) | Ne, 11/01/2015 - 17:22

Také jsem kupovala masivní postel s úložným prostorem ale přes zlutahala.cz. Mají tam krásné postele i z lamina iz masivu. My jsme si už řekli, že chceme něco kvalitní :) Nyní na Vánoce si chceme zase dokoupit polohovací rošty a kvalitní matrace. Známá mi velmi doporučovala s paměťovou pěnou a docela dobré jsou 7 zónové i když zase švagrová maminka říkala, že má špatnou zkušenost s 5 zónovým. Tak uvidíme, asi nakonec skončím při nějaké studii a podle toho si vyberu.

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.