Přejít k hlavnímu obsahu

Jak založit akciovou společnost | rady

Jak založit akciovou společnost | rady

Jak založit akciovou společnost | rady. Pokud podnikáte a rozvíjí se vám vaše podnikatelské obzory a možnosti, zřejmě uvažujete, že svému podnikání dáte „oficiální“ ráz ve formě společnosti s ručením omezeným – s.r.o. nebo akciové společnosti – dále jen a.s. Pokud jste se rozhodli využít druhou možnost, tak následující řádky jsou určeny právě vám.

Diskuze k článku

Přidat komentář

zbynek fanta (neověřeno) | Čt, 03/31/2016 - 22:42

Já teda doporučuju obrátit se na odborníky. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit tyto: http://www.sidlofirmy-praha.cz/. Jinak skvělý článek!

Tomáš Nosek (neověřeno) | Út, 04/23/2019 - 19:45

Já si vždy myslel, že zakládání akciové společnosti je šílená věda, ale jak jsem se před pár měsíci, když jsem si svoji akciovou společnost zakládal měl možnost přesvědčit, tak to vážně není tak těžké. Teď bych docela rád ale investoval nějaké peníze do propagace své společnosti. V tomto ohledu se mi docela zamlouvají například takové ty světelné projektory na projekce loga firmy. Myslím, že díky nim si mé firmy alespoň každý všimne.

Roman Hlávka (neověřeno) | Po, 08/05/2019 - 22:28

A není v dnešní době lepší koupit si například ready made společnost? Nedávno jsem někde četl, že prý je to v poslední době docela populární. Hlavně teda kvůli tomu, že při koupi readymade společnosti se vyhnete veškerému tomu papírování spojenému se zakládáním společnosti. A jak tak koukám třeba na https://www.ceska-ready-made.cz/ tak ty ceny také nejsou tak strašné.

Další zajímavé články

Jak vyřídit živnostenský list
Chcete-li vykonávat samostatně výdělečnou činnost, podnikat, založit startup, neobejdete se bez živnostenského listu. S jeho vyřízením souvisí celá řa…
Jak se vyhnout prokrastinaci
Jak se vyhnout prokrastinaci
Jak se vyhnout prokrastinaci | rady a tipy. To je v pohodě, udělám to zítra. Pokud si toto říkáme o většině věcí, které bychom měli v daný den udělat,…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.