Přejít k hlavnímu obsahu

Jak získat lásku zpět

Dobře, tak jsi udělal chybu a dostal jsi kopačky. Je ale čas, abys svou lásku získal zpět. Tvá ex-přítelkyně si brzy uvědomí, že jsi pro ni to nejlepší. Ale jak na to? Nejdůležitější je zachovat klid. Zde je návod, jak získat po rozchodu lásku zpět. Ale nebude to hned.

Diskuze k článku

Víte, Radime, aby Vám někdo seriózně odpověděl, asi byste měl uvést ještě nějaké důležité informace. Třeba kolik Vám a té slečně je let, jak dlouho jste spolu byli (když jste byli zasnoubeni) a nebo jak je možné, že je slečna s Vámi stále v takovém kontaktu, že za Vámi může přijít a obejmout Vás...
Za ty tři týdny (pouhé tři týdny!) jste toho stihl až moc na tak krátkou dobu po rozchodu: posílat jí „citově vyděračské“ (vzpomínkové) dopisy, nosit denně jinou kytku, volat desetkrát denně a posílat sms – odpusťte, ale z toho by normální ženskou „šlehlo“ i ve zdravém vztahu, natož ve vztahu z její strany ukončeném... To už skoro zavání stalkingem. Píšete, že jste si našel psycholožku, no to je také fofr, měl jste až neuvěřitelné štěstí, že Vás vzala tak hned, a dokonce máte za sebou asi víc než jedno sezení (když píšete „chodím“). Jste asi velmi netrpělivý, když Vám nestačí její pomoc a hledáte anonymní rady. Přečetl jste si dobře článek, pod který jste své trápení svěřil?
Tři týdny je strašně krátká doba. Moje rada: udělejte si volno, sbalte batoh a vyjeďte si alespoň na týden dva do hor. Což třeba takhle Beskydy nebo Roháče? Srovnáte si hlavu, budete mít jiné problémy (jak zdolat kopce) a získáte patřičný odstup. Fakt to funguje.

Ahoj, já měl podobný problém. Také jsem se zamiloval do pro mne speciální holky. Mám jí rád pořád, i když už s někým je. Byl jsem také docela pozorný. Nosil jsem květiny, jezdil za ní. Přinášel jsem do vztahu více, než ona.

Problém je, že na většinu holek nesmíš být moc hodný, musíš mít svůj život a být spíše sobecký, umět být šťastný sám se sebou. Žárlivost je také zabiják. Jsi pro ni potom málo sebejistej - dáváš najevo strach z toho, že tam bude pro ni někdo lepší.. Je důležité jak se vnímáš Ty sám - musíš si uvědomit, že Ty jsi pro ni ten nejlepší a pakliže zmizí, bude to jen její mínus. Je daleko lepší být nad věcí a nevšímat si toho, jestli je její chování v mezích únosnosti.

I stou pozorností bych to už nepřeháněl. Dárky by měly být za něco, ne jen tak. Potom se staneš podbízivým, budeš ztrácet na atraktivitě. Dárky bude vnímat tak, že Ti je pak za ně něco dlužna. Vyvolávat v někom co chvíli pocit, že Ti něco má dát, to je špatně. Honzo, nebuď zoufalej. Taky jsem byl a částečně jsem stále. Makej na sobě a na svém sebevědomí. Uvažoval jsem úplně stejně jako Ty. Nepiš jí a nedělej romantická gesta, na to opravdu zapomeň (uvažoval jsem stejně)!! Tím jen klesáš na ceně. Ona nechce někoho, kdo se před ní bude shazovat. Chce sebevědomého člověka, který má svůj život, má nějaký životní cíl, zájmy a sny.. musíš vědět co chceš a být v pohodě. Ukaž jí, že bez ní dokážeš žít a jsi spokojenej. Jeď někam s přáteli, oživ svůj profil na netu, přidej si nějaké nové přátelé, začni se učit nějaké nové dovednosti, rozvíjej se.. Na ní kašli, veškerá Tvoje snaha Tě dělá v jejích očích zoufalým. Nikdo nechce být se zoufalým a nešťastným člověkem. Nesmíš nic vzhledem k ní, vše závisí jen na ní..

já už ani nevím, jestli jí mám vubec rád a jestli jí chci zpět. Ale když to tu řeším tak asi něco z toho co bylo zpět chi. Jsem s ní stále v kontaktu protože spolu pracujem, je to moje dispečerka a dává mi práci. Hrozně mě ale znechutila a tak jsem jí začal ignorovat a tak sem se do toho zažral, že jí i vykám a odpovídám jí velice stručně. Otázky jak se máš mě nechávají chladným. Včera mi napsala, proč jí ignoruju, jestli jsem na ní naštvaný. druhá zpráva byla: Věřím, že se semnou nebavíš protože jsem s Petrem (můj kolega). Nevěřím, že spolu něco mají, ona je Francouzka a on má svůj život v čechách, tady je jen pro peníze. Ta druhá otázka mi ale ukázala, že je vážně trapná a neví co chce. Jestli s ním je nebo mě nezajímá, není to můj problém tak nevím proč mi to vnucuje. Už jen proto, že mi to takhle napsala nevěřím, že s ním je.
Nevím, jestli mi vůbec stojí za nějaké trápení a plýtvání energií. Ale třeba ano a já to jen nechci přijmout protože ted je mi líp když o ní nevím a nezajímam se o ní. Kontaktu se vyhýbám, když sem jí minulej týden potkal, pozdravil sem, popřál dobrou chut a zmizel. Na víc sem neměl náladu ani chut. Mám ale v hlavě tu otázku, stojí mi za to? Mám se snažit a jak? Oba sme se dost změnili, ne jen ona. už možná není o co stát. Možná bych měl jít dál.

Tak mi sme byli denně v kontaktu a viděli sme se každý druhý den v práci a vše bylo ok. mně to teda vadilo, neměl sem před ní vůbec žádný tajemství. Věděla kde stojím a to s přesností 50km, to bylo šílený. Měla mě totálně pod kontrolou. Minulý týden sem jí viděl a zdálo se mi, že dost přibrala. Kolega mi to dneska i potvrdil. To by mohlo znamenat, že sama není třeba úplně ok a topí se taky lehce v depkách ne? Začíná mi jí být líto ale né jako ex, jen jako ženy. Ale dělá si to vše sama takže jí neni pomoci.

Dnes jsem zjistil, že je vážne s kolegou. Poslal jsem je oba tak nějak někam, jí sem řekl, že pro mě nic neznamená a že už jí nechci vidět. Práci mi má posílat k dispečerce do čech. Jemu jsem napsal: Ještě jednou dík. Pomohl jsi mi otevřít oči. Aspon vím, jaké ste oba kurvy. Vim, že si po ní šel celou dobu. Si pěkná nula když si ji nedokázal získat dřív. Ona je taky nula když sáhne po prvním kdo se nabídne, hodíte se k sobě. Někde sem četl daruj své opotřebované hračky potřebným a tak si ji užij. To že v posteli to s ní stálo za hovno sem vynechal, nebyl sem s ní pro sex a on si na to přijde sám :D. tímto je pro mě tohle téma uzavřený. To že je s mym kolegou je jako nůž v zádech od osoby, který sem veřil víc než vlastní rodině. Už ani jednoho z nich nepozdravím, jen se budu smát když je potkám a projdu pěkně s halvou vztyčenou k obzoru. Těším se, až se rozejdou a já se budu moct smát, vím, že jim to nevydrží. On je totální debil a nakonec oba utřou a budou litovat. Je mi fajn když vím, že jsem vlastně vítěz a né poražený. Já utekl z toho boje včas a bez nějakých následků. Ještě, že jsme se rozešli takhle brzo.

Ani netušíš Davide jak já ti rozumím....mám uplně stejný problém. Ona už je z jiným ale já se stále utápím v depresi a touze jí získat zpět. Taky jsem se choval tak čistě a krásně, udělal jsem pro ní všechno, nikdy jí nezalhal a vážil si jí. Ona mě podváděla a chovala se ke mně jak k hadru. Sám nevím jak z toho ven....

ahoj natom jsme stejmě odemě je 400 km a taky jí chci zpet

To petr dvorak: Když vás dívka nechce, tak vás prostě nechce. Ať jste zdravý nebo nemocný. Nic nepomůže a čím víc se budete snažit, o to pak bude vaše zklamání větší, protože láska se zkrátka vynutit nedá. Myslíte jen na sebe - že ji chcete. Myslete také na ni - že ona nechce vás. Jestli ji máte rád, tak pochopíte, že ji nemůžete nutit do něčeho, co vyhovuje jen jedné straně - vám.
Obecně to platí pro všechny, co se tu ptají, jak získat lásku zpět. Láska buď je, nebo není. Vynutit se nedá. Mirka

To je konec. Najít si nový vztah a chybu neopakovat.

Ahoj mě se to taky stalo. kluk mi prostě začal nadávat atd. pak si ale něco uvědomil a omluvil se mi a řekl že byl naštvaný a že už to je minulost...! ani nevíš jak tyhle slova dokáží holku potěšit...

Jáměl stejný problém zapírala až do poslední chvíle až jsem měl takové důkazy že to nešlo vyvrátit. Vyhodil jsem ji a ted ji chci zpět ale bohužel má mladíka oproti mě

Ahoj stalo se mi něco podobného byl jsem s přítelkyní asi dva roky naprosto krasný vztah. A ted to začalo skřípat asi poslední měsíc ani to ne spíš dva týdny potom jsme problém vyřešili a bylo to ok. Týden jsme spolu nebyli. Sice jsme byli v kontaktu (skype,telefon,fb atd) no ale přišel nějaký problém který jsem s ní řešil asi až moc než bylo nutné. Ji to přesvědčilo o tom že ten vztah už nemá smyls a že by bylo lepší jej ukončit. Poté jsem se choval jak naprostý kretén psla jsme jí jezdil jsem za ní achtěl jsem ji dostat zpátky. Všechno co mi napsala řekla mě dokázalo naprosto zničit i jen to že si přidala na fb fotku jak slví narozeniny se svými přáteli mě dokázalo dostat na dno a nevěděl jsme co dělat. Bohužel jsem zase přistoupil k usilovným prosbám at to zkusí ještě jednou bohužel jsem se dočkal jen dalšího zklamání a k navrácení se do stavu jako na začátku rozchodu. Ted už jsem jí řekl že ji sice pořád miluji ale vidím že už to vážně nechce tak že už ji nechám. A ted zase nevím co dělat už týden jsem ji neviděl nepsal jsem jí neslyšel ji je to ubíjející jsem v hrozných depresích i když se snažím na ni nemylset tak to nejde. Myslel jsem si že to zpraví čas ale je to den ode dne týden od týdne těžší a čím dál tím víc jí chci napsat at to zkusí ještě jednou at mi dá ještě jednu šanci. Doufal jsem že mě zachrání kamarádi jen že jsem zjistil že po dva roky byla ona mojí nejlepší kamarádkou a všechny problémy jsem řešil s ní. Říkal jsem jí jak se cítím atd. A ted jsem zjistil že jsem na vše sám po tom co odešla. Touhle zprávou se ti chci svěřit se svou zkoušeností a hlavně se chci zeptat na radu od ostatních co mám do prd..e dělat už jsem v koncích a nevím jak dál. Děkuji.

zdravím,no nevolil jsi zrovna dobrá slova,ale to víš.je otázkou,proč s ní takhle mluvíš.Jestli je to tím,že si jí jako člověka nevážíš,zda Ti nějakým způsobem ublížila,nebo jsi jen hulvát posilněný alkoholem.Vybraná slova už nevrátíš...osobně bych volila krátkou slušnou sms nebo třeba dopis,jelikož bys asi nemusel najít v nervozitě při osobním setkání ta správná slova.Hlavně se neponižuj a nenadávej si.Jednoduché je napsat mám Tě rád,že Tě vzniklá situace mrzí,že bys jí byl rád oporou nebo alespoň přítelem,že Ti na ní záleží.Netlač na ní a nečekej hned odpověď.nepřipomínej co jsi jí řekl.hodně štěstí

Ona to byla spíše reakce na její chování a pozdější zjištění resp. jen nějakou mylnou domněnku. Samo, že sem se jí potom omluvil ale to už jí asi nezajímalo. Přijala to stylem vyžvejkni se a už táhni tak odkud jsi přilezl.

Dominika (neověřeno) | Ne, 11/29/2015 - 12:07

Ahoj jsem Dominika a potrebovala bych radu. Nevím co mám dělat. 26.11 za mnou prijel pritel a rekl ze mi musi neco rict, rikal ze nevi jestli me jeste miluje, ze byl v tom vztahu nešťastný. Kdyz jsem s nim druhy den o tom mluvila rekl mi co vsechno ho k tomu vedlo... Pry ten vztah byl uz moc dlouhy (2 roky), ze si pry chce užívat, ze chce volnost. Vím sve chyby ktere jsem delala s strasne rada bych mu chtela ukázat ze je umím napravit. Rekli jsme si ze se ted 3 tydny neuvidime ze mi pak rekne co a jak... Rekla jsem mu ze na sobe zapracuji, ale mam strach ze mi rekne ze chce byt radsi sam... Prosim poraďte mi nekdo co mam delat... Dekuji

Honzikjar (neověřeno) | Út, 03/11/2014 - 13:01

Ahoj uz skoro pred rokem se semnou rozesla ma laska a od ty doby sem sni kazdej den ale nikam do predu se to nesune uz stracim posledni nadeji i kdyz mi rika ze se ke me nikdy nevrati dokazal jsem za ten rok to co jsem nedokazal za 5let sni odstrcit sve kamarady kteri ji vadily a kdyz jsem ji jednou podved abych dokazal matce ze neni tak spatna tak se to zvrtlo a ted jsem uplne v koncich citim ze je pro me vsim kazdou noc usinam s pocitem praznoty poradte co mam delat. predem moc dekuji za odpoved a omlouvam se ze zatezuju svim problemem

Radim (neověřeno) | Čt, 07/25/2013 - 09:47

Ahoj, doufám, že ještě někdo sleduje tento web, chtěl bych se s někým podělit o moji zkušenost a od někoho poradit jak získat zpět snoubenku, která mě před 3 mi týdny opustila. Vím co jsem udělal špatně a teď to dávám dokupy. Jsem asi chorobně žárlivý a to je ten důvod proč odeme odesla. Vadilo ji že jsem ji nechtel poustet za kamaradkou atd. znate to... proste stalo se to co jsem nechtel, Od te doby jsem konecne vyhledal odbornou pomoc a chodim k psycholozce. Chci se zmenit uz k vuli sobe a taky k vuli dalsimu vztahu, zatim vsechny me vztahy dopadly stejne. Nicmene mi zalezi na tenhle osobe, ktere jsem moc ublizil. Po rozchodu z jeji strany jsem 2 tydny delal nemozne, psal jsem ji krasne dopisy ohledne vzpominek atd, vysival jsem ji dopisy, daval po katde jine kyticky, zval do kina, na vecere, proste romantika, cim vice jsem se snazil, tim vice ke me byla chladnejsi. Vim ze ji to mohlo asi udelat radost, ale ne asi v takovem mnozstvi, kdyz je to denne a nekdy i 2 denne...mmj. tu slecnu jsem prestal chapat, jde o to, ze ona se ke me chovala tak jako ze bychom spolu byli, napr. prisla zamnou, objala me, dala mi pusu, zdalo se mi ze vyhledava situace, aby me mohla videt a to je vse po rochodu, pak z niceho nic zmeni chovani a je chladna..toto chovani ja nejak nechapu... jeste jednu informaci Vam reknu, drive i ted po rozchodu jsem ji volal treba 5 - 10 denne, psal smsky.... asi ji to uz lezlo krkem, ja myslel ze delam dobre... nedelal... momentalne je to tak, ze dnes je to druhy den, kdy jsem ji nenapsal zadnou smsku a ani nevolal a ona taky ne :( ja vim jaka ona je, moc city nedava najevo a ma svoji hrdost a taky vim.. myslim si ze ona sama jen tak neprijde. nechci ji ztatit a delam proto vse, abych ji dokazal, ze se menim a ze me mrzi jak jsem se k ni choval... Myslite, ze se to da jeste nejak zachranit? Aby se ke me vratila?? Dekuji za kazdou radu....

Ondřej (neověřeno) | Út, 04/29/2014 - 20:51

Ahoj potřeboval bych opravdu pomoc. Měl jsem přítelkyni a chodili jsme spolu necelé 2 roky pak se se mnou rozešla, protože jsme se moc hádali kvůli blbostem a musím přiznat že vina byla na mojí straně nejspíš sem se choval opravdu dětinsky a moc jsem žárlil. Po 2 měsících jsme se zase dali do hromady ozvala se ona s tím,že mi pak řekla že mě teda miluje a chyběl jsem jí... po roce jsme se opět rozešli (zase sem se hádal kvůli hloupostem) a zase jsme se 2 měsíce nějak nebavili teď se zase bavíme ozval jsem se já. Máme si co říct a svěřuje se mi se svými problémy jako bychom spolu chodili ale teď prý miluje jednoho kluka který o ni moc zájem nejeví chce tomu dát ještě čas, určitě jí to přeju ale pokud s ním bude chodit je mi jasné že jsem skončil. Nechci tlačit na pilu i když čím více tomu dávám času tím se mi to zdá beznadějnější (jen moje intuice) třeba to tak ale není bavíme se zatím jen asi týden. Vím udělal jsem hodně chyb a vím že jsem se změnil. Opravdu moc ji miluji byl jsem sní opravdu šťastný a nedokážu si bez ní život představit. Jde mi o to jestli je vůbec možné aby mě ještě někdy milovala bojím se, že mě bude brát navždy jako kamaráda nevím co mám s tím dělat...

Dan (neověřeno) | Čt, 05/01/2014 - 14:30

Ahoj,
Mám problém. Chodil jsem s přítelkyní skoro rok a před týdnem sme se rozešli. Oboum nám je 19 let. Náš vztah byl perfektní dokud se přítelkyně nezačala chovat ke mně čimdál tím víc odtažitějc. Už to nebylo takový hezký a zamilovaný jako dřív. Myslel jsem že to je jen nějaké špatné období, ale bylo to čimdál horší. Když jsem se ptal co se děje, tak prý nic. Nakonec po asi 3 měsících mi řekla, že si myslí, že mě už asi nemiluje. Že neví proč se to stalo a že jí to mrzí, ale city nedokáže ovládat. A že mi to nechtěla říct, že si myslela, že časem se to zlepší a najde ve mně zase tu jiskru a důvod proč mě milovala, ale nic, tak mi to řekla. Že za to můžou asi moje prohřešky, které jí od vztahu našeho odrazovaly (ale žádné nebyly tak velké na rozchod), věci které jí mrzeli na mě a i vadily. Díky tomu že mě už nemilovala ty 3 měsíce sme se pořád hádali a čimdál víc a kvůli kravinám a nakonec sme se rozešli. Řekla mi, že za to může ona proč se rozcházíme a at si nemyslím že za to můžu já. Ale já vím, že jsem udělal něco špatně kvůli čemu mě nemiluje už. Nikdy sme se nepodvedli, nic takového. Žádná velká chyba se ve vztahu nestala a o to víc mě to mrzí. Někdy jsem byl moc užárlený, ale vždycky jsem byl pozorný, vyzvedával jsem jí před domem, kupoval kytičky a dělal romantické večery, kupoval dárečky, pozornosti. Přijde mi, že jsem jí tolik zahrnoval láskou že jsem jí prostě omrzel, do toho ty moje občasné výlevy kdy jsem se šel opít s kamarády. Do toho to žárlení. Řekla mi, že půjdeme od sebe a třeba si potom uvědomí, že me miluje a bude se chtít vrátit a pak to bude na mě jestli jí přijmu zpátky do vztahu a když si nic neuvědomí, tak je ráda že mě dál netrápí... ale mě trápí že spolu nejsme. Chci jí zpět. Jak jí utvrdím v tom, že mě miluje nebo popřípadně se do mě znova zamiluje? První den kdy sme se rozešli, tak sme si oba pobrečeli a šli domů. A ted celý týden dělám, že jsem v pohodě nad věcí. Jednou jsme se už sešli potom, kde jsem s ní byl jen hodinu venku a hned že musím jít pryč, že něco mám a dělám pořád zaneprázdněného a ignurují a když si semnou chce psát, tak jí píšu že nemám čas, ale nevím jestli jí tím ještě vic neodradím,..... co mám dělat???

Lucie (neověřeno) | Ne, 03/20/2016 - 21:14

Rada bych znala vas nazor. S pritelem jsme se rozesli asi pred dvema mesici po trech letech. Zkratka podle me ani jeden nevime proc, a ani nemame duvod. Proste jsme se jednou za cas chytli jako asi kazdy ale nase hadky byly prehnane. Rvalo se, nadavalo ho, hazelo vecma.. Spolecne jsme bydleli asi tri mesice a behem toho jsme meli 3 takoveto hadky ktere vetsinou vedli k rozbitym vecem. Ja se nikdy moc nehadala, vetsinou jsem byla zticha a brecela. Pritel byl strasny cholerik a proto vyvadel kvuli malickostem. Dokud jsme byli spolu a v pohode tak jsme souzneli tak ze nam nasi kamaradi nas vztah moc zavideli. Meli jsme stejne nazory, stejne postoje. Bohuzel po rozchodu jsem byla uplne blba a koukla se mu na fb. On to zjistil. Odprostil se od vseh kontaktu se mnou. Nevim jak to ted napravit jestli to teda jeste vubec pujde. Moc diky

Ala2 (neověřeno) | So, 04/20/2013 - 07:27

též jako bývalá dispečerka a jako ženská,můžu jen říct,že za to nestojí.Řidiči,to mají ve vztazích všeobecně těžší,ale upoutat se na tuhle ženu není dobré.Chce to partnera a né ženskou,která jen "zaplní" volnou chvíli.Myslím,že rozumnej a pracovitej chlap najde tu pravou partnerku vždycky.

Jarda F (neověřeno) | Pá, 11/21/2014 - 12:07

Vzala si čas na sebe. Co to ale opravdu znamená v ženské řeči? Odešla ze společného bydlení po 8letech. Řekla že to je rozchod ale že se možná jednou vrátí jesi tam mohou věco zůstat-že na to nespěchá. Nevím co v tomhle mezidobí mám dělat.Můžete mi někdo poradit. Jsem v pr.a nemůžu se s tím nějak vyrovnat. Trvdila, že nikoho nemá. Sledovat ji nemůžu, nemám volat, prý se ozve, když bude změna. Co si o tom myslíte? díky moc za jakékoli nápady. Už je to měsíc. Sice jsem ji zkoušel získat zpět např pozval ji na večeři a o všem sme si promluvili, přesto trvá na svém stanovisku. Jak mám zjistit jestli zatim je jiný chlap nebo ne? Mohu něco dělat v této fázi nebo jen vyčkávat a žít vlastní život. Ve volném časem jsem sám a nudím se. Vždy jsme byli spolu a trávili čas spolu. 8 let je také kus život a bylo to na manželství,al eona se na to asi necítí (ona 26, já 30, oba berani), požádal jsem ji o ruku abych udělal progres pred pulrokem. Soustředí se teď na práci a svou kariéru, pracuje od loňska. Ve volném čase chtěla mít čas na sebe a soukromí život a neříkat kam jede. (neozývat se mi- je to správné?)

ahoj (neověřeno) | Pá, 01/08/2016 - 00:39

Odustil ma chalan a milujem ho nadovsetko spravila som chybu . powedala som mu do oci ze je vibity spekulant a preto a preto semnou nechce chodid

Ala2 (neověřeno) | So, 04/20/2013 - 07:27

též jako bývalá dispečerka a jako ženská,můžu jen říct,že za to nestojí.Řidiči,to mají ve vztazích všeobecně těžší,ale upoutat se na tuhle ženu není dobré.Chce to partnera a né ženskou,která jen "zaplní" volnou chvíli.Myslím,že rozumnej a pracovitej chlap najde tu pravou partnerku vždycky.

Jarda F (neověřeno) | Pá, 11/21/2014 - 12:07

Vzala si čas na sebe. Co to ale opravdu znamená v ženské řeči? Odešla ze společného bydlení po 8letech. Řekla že to je rozchod ale že se možná jednou vrátí jesi tam mohou věco zůstat-že na to nespěchá. Nevím co v tomhle mezidobí mám dělat.Můžete mi někdo poradit. Jsem v pr.a nemůžu se s tím nějak vyrovnat. Trvdila, že nikoho nemá. Sledovat ji nemůžu, nemám volat, prý se ozve, když bude změna. Co si o tom myslíte? díky moc za jakékoli nápady. Už je to měsíc. Sice jsem ji zkoušel získat zpět např pozval ji na večeři a o všem sme si promluvili, přesto trvá na svém stanovisku. Jak mám zjistit jestli zatim je jiný chlap nebo ne? Mohu něco dělat v této fázi nebo jen vyčkávat a žít vlastní život. Ve volném časem jsem sám a nudím se. Vždy jsme byli spolu a trávili čas spolu. 8 let je také kus život a bylo to na manželství,al eona se na to asi necítí (ona 26, já 30, oba berani), požádal jsem ji o ruku abych udělal progres pred pulrokem. Soustředí se teď na práci a svou kariéru, pracuje od loňska. Ve volném čase chtěla mít čas na sebe a soukromí život a neříkat kam jede. (neozývat se mi- je to správné?)

Michal Vitouš (neověřeno) | St, 03/19/2014 - 20:58

ahoj mam problem sem se svou pritelkyni us 1rok a 4 mesice prozili sme si spolu mnoho krasnych chvilek me je 21let a pritelkyni bude 20letbydli u me us rok pred pul rokem cekala semnou dite ale jelikoz ja chodil do skoly a ona nemela praci tak nam to rodice rozmluvili ona to mela v zivote tezky matka ji nechtela doma tak ji od malicka posilala po ustavech ted ma praci ja hledam praci pred 14 dny me prisla sms z internetu : jestli spolu chodime ze to v praci moc nevypada ze se tam bavi s nejakym chlapem co ma mit svatbu a ze to moc nevipada chtel sem slyset od ni pravdu kdys prisla z prace tak sem se ji vzdycky ptal jak bylo v praci a jestli nejaky drby furt mi rikala ze v pohode zadny drby nejsou pak jednou odesla do prace ani se nerozloucila nic nerekla tak sem ji napsal ze me nekdo pise ty sms z prace jestli s nekym neco ma kdys prisla z prace byla na me nastvana rikala ze s nikym nic nema us je to 14 dni co se spolu nebavime bydli furt u me ale furt mi rika ze chce byt sama. co mam delat sem na dne dekuji za odpoved

pavel s (neověřeno) | Pá, 01/31/2014 - 17:42

Po 6 letém vztahu máme s bývalou přítelkyní skoro 3 letého chlapečka, bývalá mě před půl rokem opustila s mládíkem o 10 let mladším, který jí dával rok co bydlela se mnou najevo lásku náklonost a cit. Já jsem jí v tom podporoval a nechal jsem jí odejít.Ted už o ní marně půl roku bojuji.Malého vídám kdykoli chci ale strašně bych ji chtěl zpět, protože jsem se do ní zamiloval nezkutečným způsobem, před měsícem se ke mě vrátila zpět ale jen na 9 dní, potom jsem jí zase odvezl k němu protože se k němu chtěla vrátit zpět. Už jsem měsíc bez ní ale šílím s toho. I při novém vstahu s ním se semnou několikrát vyspala ale i s jiným a proto si myslím že její vstah není založený na opravdové lásce ale má s ním byt který vždy chtěla.Se mnou bydlela na baráku s mými rodiči, i když jsem ji po jejím odchodu slíbil že se odstěhujeme prič, vezmu si jí a udělám pro to vše, dnes už mi říká že se definitivně rozhodla bydlet s ním a demonstrativně mi řekla že spolu plánují dítě a na jaře svatbu.Nevím co mám dělat uvědomil jsem si všechny chyby ale nevím jak ji získat zpět šíleně jí miluji i našeho syna a nevím jak ji získat zpět.

ali (neověřeno) | Čt, 10/01/2015 - 00:11

co když se semnou rozešla jen skrz poslední měssíc kdy jsme na sebe nebyli zrovna přijemní začala škola stres nervy a tak... prostě jsme se začali hádat... a šlo to všechno do pr**** stale ji miluji ale nevím jak ji získat sppět navod je dobrej stručnej ale ona není ten typ člověka ktereho mrzí že se ji daná osoba neozve :( prosím o radu

petr dvorak (neověřeno) | Út, 03/10/2015 - 21:57

a co když si za ten měsíc našla jinýho a ja jí mam pořád rád co mam udělat aby se ke mě vrátila prosím pomoc sem i těšce nemocný mam nador na mosku a když si na ní spomenu tak se stresuju a stresovat se nesmím jinak se začne zvěčovat tak vas prosím o pomoc

Honza Jakl (neověřeno) | Pá, 01/15/2016 - 08:09

Po dvou letech se se mnou rozešla holka moje životní láska. Dali jsme se dohromady po roce odmlčení.. A pak se rozeša se mnou se slovy že už to necítí.... Potom jsem jí jeden den jí pronásledoval jeden den. A zjistil jsem že si našla kluka hned asi po tejdnu a tet mě nechce ani videt nic..

Lukaš (neověřeno) | Čt, 09/01/2016 - 02:21

Ahoj,mam pproblem s moji holkou
Posledni dobou se moc hadame kvuli kravyne,
večinou za to muzu ale ja protože sem žarlivej.
Chtěl bych zase krasnej vstah ale nějak to nejde.
Nastve mně že se de pobavit na diskoteku,
že jezdí s jejim kamošem v autě a jezdy snim z ČR do Německa
A že tam přespí do druhyho dne :/
Ja jí nechci stratit,miluju ji strasne moc,ale posledni dobou
se moc hadame a nerozumíme si moc.
Potreboval bych poradit ja zachranit nas vstah a lasku.
Děkuji

Petr Novotný (neověřeno) | Ne, 12/28/2014 - 12:07

zdravím, mě se přihodilo že po 10letech manželství mě manželka vyhodila z baráku z určitých důvodu po tom co nám umřel syn jsem začal hodně pít a to byl nejspíš důvod jsem si teda myslel do toho začala chodit do práce kam každý den chodil jeden chlap a býval tam až do konce, vždy když bylo něco potřeba udělat nebo opravit volala mu, a já začal dost žarlit. byly jsme od sebe 3měsíce jenže já rady neposlouchal a dělal chybí stylu že ji pořád psal a nosil kytky, ptal se co byl důvod jejího rozhodnutí atd. slíbil jsem že se změním a budu tím koho si zaslouží. kvůli mému žárleni jsem začal chodit do poradny a přestal pít. změnil jsem vše co bylo špatně. po 3měsících mě vzala zpět prý z lítosti, 3 týdny jsme byly spolu ale poslední den se chovala divně začala říkat že ke mně nic necítí, že mě zpět vzala z lítosti atd. já kvůli tomu nemohl spát tak jsem si sedl do kuchyně a tam ležel její telefon no nenapadlo mě nic lepšího než se do něj kouknout. ale to byla chyba moje obavi se potvrdily měla tam 92 sms zrovna s tím chlapem který ji denně navštěvuje v práci a mě se opět zhroutil svět. potom mi došlo že už to má nejspíš delší trvání proto tenkrát ten vyhazov a vymyšlený důvod :( jen jsem nepochopil proč mě tenkrát vzala zpátky?! já ji stále miluju a neumím zapomenout na společně prožitých deset let tak stále bojuji za to aby jsme byly zase šťastná rodina. jen potřebuji nějak docílit toho aby její srdce patřilo zase mě ne mu. můžete mi někdo poradit jak toho docílit?

jan (neověřeno) | Po, 09/09/2013 - 06:28

Zdravim vcera jsem dostal kopacki po necelich 7 letech ani nevim jak zacit : Ale 1 vim muzu si za to sam nebod od unora jsem ztratil praci a zacal sem bejt pecival neustale jsem hral hry a nezajimal se o nas vztach a o praci k pritelkini jsem ani necodil tak jak bych mel zacinal sem zarlit vic nez bych mel i kdyz vim ze nic nemela rikala ze nad tim myslim mesic a ze ke me noic necejti ale ja vim ze je to jinak nebo si to mozna nalhavam nevim ale porad verim ze tu je sance si ziskat jeji srdce jen nevim jak zacit vimv prvni rade u sebe ale co pak vzdyt je to pres 6 let vztahu

jan (neověřeno) | Po, 09/09/2013 - 06:36

zapomel sem dodat kdyz sem se ji zeptal jestli ke me neco cejti neodpevedela a pak rekla ze me nema ani rada a pak zas ze me ma jen rada ze kdyz prijde domu vidi jen kamarada jak rikam nedivim se posledni dobe sme se hadali z krz blbosti na vse byla sama vim ze musim ukazat ze je to jini ze jsem chlap ze se dokazu 1 postarat o rodinu musim se ale najit kdyz sem rek jestlim ida sanci rekla ze ne ze chce byt sama ale vim ze to tak neni a take rekla ze necce abych ji zmizel ze zivota na to neco je pokud se nemilim ze zacatku kdyz sem este neporusil a nedelal veci co tu jsou jako rady neproste atd nepadla ani zminka ze si najdem neco jiniho a ze pujde za majitelem bytu a do mesice se vystehujem ale udelal sem blbost i kdyz mi neco rikalo ted bud chlap a vem to ze vzticenou hlavou ale po 6 leto nejde dekujuaspon sem se vypovidal trochu a predem dekuji za radu

Jirka K. (neověřeno) | Po, 03/16/2015 - 10:41

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat na názor. S přítelkyní jsme se před týdnem rozešli, byli jsme spolu skoro 2 roky a nyní nám je oběma 20 let. Rozešla se se mnou, jelikož mě údajně přestala milovat a nedovedla si představit společnou budoucnost – nejspíš kvůli mým přehnaným reakcím (v poslední době jich bylo hodně, ač jsem se fakt snažil to mírnit). Sama to prý teď na nějaké vracení vůbec nevidí, ale máme spolu hodně společného od zájmů, přes místa, kam chodíme, po společné přátele. Uvědomuju si, že nyní mám spoustu času na sebe, ale svět je najednou poloviční, když nemám nikoho tak blízkýho, s kým bych mohl sdílet svoji radost, přirozeně se mi po ní stýská.
Říká, že je logické, že bychom se k sobě jednou vrátili (v příštích pár letech se budeme minimálně jednou týdně vídat), samozřejmě na ní nechci nijak tlačit. Ale zajímalo by mě, zda si myslíte, že to ještě má / bude mít smysl, a co případně udělat, aby se jí ta láska časem třeba vrátila? Za pár dní se uvidíme na párty, jsem z toho dost nesvůj. Díky, Jirka, Praha.

jan (neověřeno) | Po, 09/09/2013 - 06:48

jo me je 28 a ji 24 sme od jejich 17 a vse se stalo nahodne kdyz jsem chtel odjedt nez jsem ji potkal skocil mi pres cestu kanec takze taxikem sem se musel vratit zpet a hned druhy den sme se nasli

nic :) (neověřeno) | Po, 03/16/2015 - 14:24

Zdravím naš vztah nedopadl dobře ale oba jsme si při rochodu řekli co k sobě cítíme a oba se milujeme a záleží nám na sobě ale rozešli jsme se a řekli jsme ze budeme kamarádi jako dřív před naším vztahem a že si aspoň dokážeme naší důvěru a napravíme tim naše chyby a časem se třeba k sobě vrátíme. Myslíte že jsme to udělali dobře ?

Jakub ŘEchtáček (neověřeno) | St, 09/11/2013 - 14:53

Dobrý den chtěl bych se zeptat s přítelkyní jsme se rozešli po patnácti letech ukončila to ona s tím že už mně nemiluje a že nechce pokračovat. JÁ jsem si uvědomil že ji stále miluji a nechci žít bez ní touto reakcí jsem ji zaskočil myslela že to cítíme stejně ale mýlila se nic méně týden po našem rozchodu mi umřel tatínek a mně to sundalo na kolena zjistil jsem že ji potřebuju a začalo peklo říkala že mně má moc rada ale že má v sobě blok že chce čas aby si to vše srovnala v hlavě ale já si nemohl pomoc pořád jsem mněl tendenci ji vysvětlovat jak ji miluji a nechci ztratit atd. Konečně od soboty se mi daří o tom nemluvit myslíte že je ještě nějaká šance že mi odpustí a vezme zpátky ?

Andělka (neověřeno) | Ne, 12/15/2013 - 04:06

Jak člověk zjistí, jestli s tím druhým ( bývalým partnerem ) chce být nebo je to pouze zvyk či majetnickost ?

Katka (neověřeno) | Čt, 01/01/2015 - 19:19

Zdravím, muj bývalý přítel se se mnou rozešel s tím,že jeho láska vyprchala.. Je sice hezké tady psát tvoje rady, ale jak to udělat, když nereagoval ani na přání k novému roku, už je to dva měsíce, uvědomila jsem si, že on je proi mě ten pravý.. Jak ho získat zpátky, když je ode mě 350km?

Daniel1234 (neověřeno) | Ne, 07/17/2016 - 09:50

Ahoj před týdnem se se mnou rozešla nebo spis poslala dohaje holka. Driv jsme spolu byli ale abych ji neublížil tak jsem ji řekl ze budeme jen kamarádi. Kamarádi jsme byli asi přes rok jenže ja jsem s ni kamaradil a ona se mnou chodila protože me nevadilo kdyz me objala nebo dala pusu ale před týdnem mi řekla ze uz to nedává a chce to zkusit s někým jiným. Začal jsem ji psát ze to nesnesu aby byla s někým jiným furt mi rika jak me miluje ale ze uz nemůže takhle dal. Ale teď si furt píšeme nebo i jdeme ven ale uz opravdu jako kamarádi přitom bych s ni chtel byt ale zas ona teď nechce proste se to otočilo. Nevim co mam delat dal

Marek (neověřeno) | So, 04/05/2014 - 09:18

asi před měsícem jsem se rozešel po 15 letech s dívkou máme 7-dmi letou dceru našla si o 8 let mladšího kluka než je ona sama a chtěl bych ji získat zpět ale nevím jak na to už jsem jí to žíkal že ji stále miluju bohužel bez úspěchu máte někdo nějakou radu fintu já jsem v koncí .vím že asi s takovým mladíkem se nemožu rovnat

Marek J (neověřeno) | Po, 12/01/2014 - 22:59

Ahoj. Rok jsem chodil s přítelkyní, které je 24 a mě 25. Dlouho jsem ji uháněl až jsme nakonec zjistili, že si rozumíme jako s nikým jiným. Všichni říkali jak k sobě pasujem, jak si rozumíme a je na nás vidět jak se milujeme. Až do minulého týdne kdy si přítelkyně kvůli práci našla podnájem v jiném městě a to mi řekla týden před tím než se měla stěhovat prý kvůli tomu, že se mi to bála říct dříve.Tak jsem tak trochu vybouchl a málem jsme se rozešli. nakonec, vše, ale dopadlo dobře a zase jsme byli šťastní. Říkala mi jak moc mě miluje a vše bylo super, ale na jednou, ze dne na den mi řekla, že mi to nedokáže řict do očí a tak jsme to řešili po telefonu a že prý mě má ráda, ale na vztah to nestačí, že sme oba dominantní, že pro ni dělám více než ona pro mě, že ji miluju více než ona mě a to sme si ještě ráno před tím normálně psali a ještě mi říkala, že už má pro mě dárky na vánoce a další věci. Takže to nechápu, jel jsem tedy k ní, aby jsme to vyřešili a ona mi za oknem dala dopis ve kterém to bylo, že se semnou rozchází a že jí už nemám psat, dokonce si zrušila i fb profil, ať to nedělám horší. Po dvou dnech jí mí známí viděli v clubu jak se přiopilá líbá s jiným klukem a provádí tam sním další jiné kreace. Po tom co jsem se to dozvěděl tak jsem jí napsal sms, že to je děvka a kurva, samé sprostoty a že i mě určitě ve vztahu podváděla i když mi známí říkali, že v tom co viděli žádná láska nebyla i ona další den když sem byl v práci přijela k nám si ještě pro něaké věci a tvrdila mojí rodině, že v tom vztahu nikdo třetí nebyl a že by mě nikdy nepodla. Pořád jí moc miluju a chci ji zpět. Nevím co se stalo, že tak ze dne na den se chtěla rozejít. Prosím poraďte.

Liliana (neověřeno) | Čt, 08/21/2014 - 12:19

Ahoj, jsem zoufalá. Je to asi měsíc co se hrál svěťák ve fotbale, byla jsem fandit v jedný hospodě a můj přítel neměl čas, psala jsem si tedy o výsledkách s kamarádem, který nakonec přišel zamnou. Po skončení fotbalu a pár drincích mě pozval k sobě domů na pokec, to se ale zvrtlo. Nebudu se obhajovat tím že za to mohl alkohol. Vyspaly jsme se spolu, když jsem dorazila domů brečela jsem a byla na sebe hrozně naštvaná jak jsme to mohla přítely udělat, ale bylo pozdě stalo se to, neřekla jsem mu to protože jsem se bála že mě nechá a nechtěla jsem ho ztratit. Je to 3 dny co mi přítel vlezl na FB a všechno si přečetl. Přijel mi oznámit že semnou končí a říkal hrozný věci. Uvědomuju si že jsem mu hrozně ublížila ale hrozně ho miluju a chci ho zpět, psal mi že mě taky miluje ale zatím mě nechce vidět. Nevím jak si to mám vyložit ale chci bojovat

MommyRev (neověřeno) | St, 04/01/2020 - 21:02

Dejte tomu cas. Potrebujete cas na rozmyslenou, na posilneni vlastniho sebevedomi a promysleni duvodu, proc chcete svou byvalou lasku zpet. Neni dobre se do vztahu vratit prilis brzo, protoze byste mohli udelat ty stejne chyby.

Niki (neověřeno) | Út, 05/27/2014 - 13:14

Mám ho ráda ale on me ne a když za ním jdu tak jde nekam pric co mám delat celou hodinu balí jiné holky poradte mi prosím :(((

František (neověřeno) | Út, 07/26/2016 - 20:26

Ahojte lidi ,me je 21 a ji 18 cestve . byly jsme spolu pres 3 roky . uz skoro 2 mesice spolu nejsme a ja jsem vic a vic z toho v haji ... Nas rozchod byl ten ze jsem nechtine ji dal facku to nebyl duvod ale ze jsem ji udajne tahal po ulici za bohy a skrtil bundou ale neni to pravda. Jinak po tydnu se vyspala s mim nejlepsim kamosem a dozvedel jsem se to tak ze zapomnela mobil a ja to zjistil i fotky si posilali on je v anglii ted den odlital za praci ... Furt mi rikala ze me nechce a ze uz ke me milovala mene .. Vadilo ji to ze zarlim a ze se hadam skrz blbosti.. O vikendevh byla docela v pohode drzeli se za ruku lezeli vedle sebe objali se a to vse odjel jsem do prace delam ridice a v tydnu jsme se pohadali protoze zase lhala ... Ted ma pry kamarada je mu 41 a travi s nim cas dohodli jsme se ze se budeme snazit delal jsem vse pro to a ona lhala a nic nedelala a dozvedel jsem se ze byly na veceri a spava u nej tak ted me poslala do haje ze zarlim a ne kdyz se dozvim ze tam spava a ze jsou na veceri po tom co mi udelala ja ji miluju a nevim jak dal poradte ja ji miluju a odpustil bych ji vse... Nevim co ji rict aby me tu moznost zase dala ... Furt opakuje ze to hodila za hlavu a ze me nechce ... Ale na cigo treva chodime ale resit nic nechce :/

Martin Smid (neověřeno) | Čt, 06/09/2016 - 19:34

Ahoj.

Predem se omlouvam za chybi.Pisi z mobilu.

Byl sem s partnerkou 3 roky.Je mi 27let a ji je 26.Meli sme krasny vztah ktery zkolaboval na tom,ze me prestaa respektovat a celkove si me vazit.I kdyz jak rika ma me strasne rada ale odesla odemne udajne z toho duvodu,ze jsem na ni moc hodny a vse ji odpustim a ma pravdu.Tolikrat sem rekl ze jeste jednou neco udela a odejdu,ze zacatku to vliv nmelo ale po jiste dobe zjistila ze bych ji nikdy neopustil a tak sama rekla,ja nedokazu delat kompromisi kdyz vim ze mi vse odpustis a nedokazu toho nevyuzivat i pres to ze sama nechci.Samosebu to bylo i videt.Tyden byl krasny vztah a po tydnu zas udelala nejakou hovadinu,lhani a podobne veci a ja se neudrzel a uz sme se hadali,to se stupnovalo porad dal az do do y kdy me opustila sama se slovy,nedokazu ti dat to co odemne chces,mam vycitky a nedovedu s tim nic udelat.Nemohu s tebou ted byt..Polozilo me to pac sem veril ze do teto faze to nikdy nedojde a ze to vse nejak prejdem..Ale asi ne.Vsechny tyhle chybi sem si uvedom a zacal je brat vazne az po tom co me opustila..Tak co myslite,je naka sance ze se bude chtit vratit?Potrebuju ji k zivotu...Tento "navod" mi prijde ze by mohl fungovat ale nevim jestli to zvladnu..

Ondřej Fiala (neověřeno) | Pá, 03/27/2015 - 01:16

Zdravím.Jmenuji se Ondra,je mi 21 let.Před týdnem sem se rozešel se svojí přítelkyní Dášou.Taky 21 let.Byly sme spolu 6 měsíců.Najednou řekla že mě nemiluje a že se odmilovala.Je pravda že sme se 3x rozešli ale to se mi až ted priznali nejlepsi kamaradi ze sem si u nich nechal jednou zaply fb a byl prihlaseny a oni byly opili vyuzili toho a zacali ji nadavat,urazet aniz by vedela ze sem to ja.ja nic netusil,myslel sem ze jsou to nalady a ze to bude dobry.Ale ne,moc mi na ni zalezi a moc ji miluju,co mam delat?Diky

Daniel (neověřeno) | Po, 02/01/2016 - 00:35

Dobrý večer.. prosím vás moc, včera večer jsem se pohádal s mou holkou protože jsem jí nevěřil.. myslel jsem si že má něco s někým jiným.. ale nemá.. je na mě nasraná.. nevím jestli je konec.. nechci jí ztratit protože jí miluji.. prosím.. jak se ji mohu omluvit...

Další zajímavé články

Jak ustát rozchod | rady
Jak ustát rozchod | rady. Je jedno jestli je vám patnáct anebo padesát, ustát rozchod je vždy těžký. Nelze srovnávat vztah po dvaceti letech a pro změ…
Jak poznám, že se někomu líbím
Všichni okolo to vidí, jen vy jste zmatení a zahlceni pocity. Tápete, jak poznat, že se vám jen nezdá a že se doopravdy někomu líbíte? Tajemství spočí…
Jak připravit Baby shower
Jak připravit Baby shower | rady a tipy. Baby shower je oslava uspořádaná na počest ještě nenarozeného miminka. Tuhle dámskou party jste přinejme…
Jak asertivně říkat NE
Jak asertivně říkat NE | rady a tipy. Do této situace se dostane tu a tam každý z nás. Někdo po nás něco chce, my ale nemůžeme nebo nechceme vyhovět.…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.