Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na jednoduchou výrobu vánoční dekorace

Jestliže přemýšlíte nad jednoduchou výrobou vánoční dekorace, která by ale zároveň byla originální, pak se podívejte na tento návod. Ručně si vyrobte originální a jednoduchou vánoční dekoraci, která zpestří vánoční stromeček, dokonce lze tyto výrobky použít jako drobné vánoční dárky nebo jimi vánoční dárky ozdobit jako dekoraci. Na tuto jednoduchou vánoční dekoraci budete potřebovat základní kancelářské potřeby, nakreslete malý obrázek, ten orámujte a pověste na vánoční stromeček nebo zapojte vánoční dekoraci pod mašli na vánoční dárek.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Lenka Brázdová (neověřeno) | Út, 12/25/2018 - 20:39

To určitě musím taky vyzkoušet, díky za návod. My u nás doma letos vsadili hlavně na skleněné dekorace. Ty prostě podle mého vypadají nejlépe. Příští rok ale možná zkusíme i něco jiného. :)

Další zajímavé články

Jak na zeleninové pomazánky | recepty
Zeleninové pomazánky | recepty. Často svým klientům doporučuji, aby si připravovali pomazánky. Jenomže často nevědí jaké a většinou se uchylují ke svý…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.