Přejít k hlavnímu obsahu

Jak online software pro revizní techniky usnadňuje práci

30. Duben 2019

Lidé, kteří se v rámci svého zaměstnání věnují revizní činnosti, často mívají potíže se zbytečnou administrativou, zejména samotným vyplňováním revizních zpráv. Nyní si tuto práci můžete výrazně usnadnit. Stačí využít chytrý online software s názvem INSPECTO.

1

V rámci revizních zpráv je nutné udělat řadu nezbytných úkonů

Při prohlídkách nejrůznějších elektrospotřebičů, elektrických strojů a elektroinstalací je vždy nutné splňovat zákonné předpisy, jinak nemůže být činnost považovaná za profesionální. Následná revizní zpráva musí přesně definovat stav a případnou způsobilost, nutnosti oprav atd. Je třeba splnit patřičné ČSN normy. Každý revizní technik by o celém procesu měl mít dokonalý přehled. Jenže to přináší řadu úskalí, práce to rozhodně není jednoduchá. A právě z tohoto důvodu byl vyvinut nový software INSPECTO, který vám celou činnost zjednoduší a urychlí.

2

INSPECTO se hodí do počítače i mobilu

Online revizní software INSPECTO funguje jak na běžných počítačích a noteboocích, tak samozřejmě i v chytrých mobilních telefonech. V nich stačí mít dostatek volné paměti (cca 1 GB). Instalace softwaru je velmi jednoduchá, nyní ji navíc můžete vyzkoušet na měsíc zcela zdarma.

Velkou předností mobilní aplikace je fakt, že ji lze využívat přímo v místě, kde pracujete. Díky šablonám značně urychluje vyplňování revizních zpráv. K dispozici jsou i přímé citace z ČSN norem, které můžete jednoduše použít do vyplňované zprávy, nemusíte si je tedy doslova pamatovat či opisovat z tištěných verzí. Veškerá data, jež do aplikace zadáte, se uchovávají na cloudovém úložišti, takže jsou v případě potřeby neustále k dispozici.

3

K mání je několik oddílů s užitečnými šablonami

Software INSPECTO aktuálně obsahuje modul pro vyhrazená technická elektrická zařízení (VTEZ), který se skládá z oddílů pro revize elektroinstalací, elektrických strojů, zařízení pro obloukové svařování, elektrických spotřebiče a systému ochrany před bleskem. Vše tak máte plně k dispozici, a to na svém počítači, tabletu či mobilním telefonu. Ušetříte nemalé množství času, práce bude rychlejší a méně namáhavá. Jde o aplikaci, která vám jako revizním technikům zlepší pracovní podmínky a minimalizuje administrativu.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si doma zařídit wifi | rady
Jak si doma zařídit wifi | rady. Připojení internetu přes kabel je v dnešní době velmi nepraktické a to především pro firmy a pro rodiny, ve kterých c…
Jak zálohovat data | rady
Jak zálohovat data | rady. Pravidelně a dobře zálohovat svá data by nemělo být prioritou pouze firem, ale samozřejmě také soukromých osob. Ať už máte…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.