Přejít k hlavnímu obsahu

Jak pečovat o bižuterii a šperky

Jak pečovat o bižuterii a šperky | rady a tipy. Někdo dává přednost šperkům z drahých kovů, jiný má v oblibě bižuterii. Ta bývá kvůli použitému materiálu cenově mnohem dostupnější. Nevýhodou je, že nevydrží tak dlouho pěkná. Často už po krátké době ztrácí lesk, vypadá zašle. Pokud se k prstýnkům, náramkům, řetízkům a naušnicím budeme chovat šetrně, prodloužíme nejenom jejich životnost, ale i krásu.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Alena Vajdíková (neověřeno) | Čt, 01/31/2019 - 21:09

Já moc ráda nosím stříbrné šperky, hlavně prsteny a náušnice. Ale poslední dobou jsem si začala všímat, že začínají ztrácet svůj lesk. Myslíte, že se to dá řešit? Popř. nemáte nějaké tipy jak na to? Děkuji mockrát. :-)

Další zajímavé články

Jak si zpříjemnit dlouhou cestu
Jak si zpříjemnit dlouhou cestu | rady a tipy. Dlouhé cesty, zejména v letních měsících, kdy míříme na dovolenou, bývají úmorné. Zejména když cestujem…
Jak vyrobit držák na šperky | návod
Jak vyrobit držák na šperky | návod. Pokud jste milovnice různých náhrdelníků, či řetízků, tak vám přináším skvělý a jednoduchý návod, jak si náhrdeln…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.