Přejít k hlavnímu obsahu

Jak podpořit děti k fotbalu? Pomůže vám hezké a kvalitní fotbalové vybavení

09. Březen 2023
Jak podpořit děti k fotbalu? Pomůže vám hezké a kvalitní fotbalové vybavení

Je skvělé, když děti sportují a kromě elektroniky, která je zpravidla velmi baví a tráví u ní spoustu času, mají i protipól v podobě aktivního pohybu. Nejlepší motivací je od mala rodič, který sportuje. Přivést děti ke sportu je snadné, když jdou od mala ve stopách rodičů. Výborné je, i když mají kamarády se stejným koníčkem.

Pokud dítě v určitém věku začne ztrácet zájem, můžete ho motivovat mnoha způsoby. Hvězdnými hráči, filmy s danou tematikou, odměnami i kvalitním vybavením pro jejich sport určeným. Třeba, když jim ukážete úžasné kopačky Neymar JR, třeba tady: https://www.r-gol.com/cs/kopacky-neymar-jr.

dítě neymar jr.

Aby to dětem náramně běhalo

Vybrat vyhovující kopačky je někdy náročné. Důležité je pravidelně dítku měřit nohu správným způsobem, tedy nechat ho stoupnout na rovnou tvrdou podlahu a takto nohu změřit. Je potřeba koupit kopačku o cm větší, aby v ní měla noha dostatek místa, i když si dítě obuje teplejší ponožky. Protože dětem nohy rostou skokově, může se stát, že někdy kopačka vydrží déle, ale někdy můžete za měsíc zjistit, že dítě potřebuje obuv novou.

Naštěstí kvalitní prodejci nabízí často nejrůznější akce nebo výprodeje, a tak se vyplatí jejich stránky sledovat a vybrat si vyhovující typ sportovní obuvi za rozumnou cenu. K populárním patří např. kopačky Ronaldo https://www.r-gol.com/cs/kopacky-ronaldo, které můžete vybrat v různých velikostech i provedeních. Vždy byste měli vybírat kopačky spolu s dítkem tak, aby se mu líbily. Jestliže koupíte turfy, lisovky, kolíky či jiné boty v dizajnu, který vašemu dvanáctiletému synovi nevyhovuje, těžko se bude na fotbalový trénink těšit.

Sportujte i doma a na dovolené

Pokud máte doma malého fotbalistu, nemělo by vám chybět několik fotbalových míčů. Kluky i holky baví moci si míče prostřídat dle aktuální nálady. Stejně tak je dobré mít míč stále po ruce všude, kde jdete. Vozte jej v autě na bezpečném místě, abyste jej mohli vyndat i u babičky, na výletě do přírody nebo kdekoli, kde se to hodí. Každá minuta tréninku se počítá.

fotbalový míč

Bohatou nabídku fotbalových míčů nejen pro děti najdete v e-shopu r-gol.com, např. na stránce https://www.r-gol.com/cs/fotbalove-mice-velikost-3.

Udělejte radost dětem novým vybavením za rozumné ceny. Kopačky i míče jsou skvělou možností, jak je nenásilně přimět k dalším návštěvám hřiště.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybrat sálovou obuv | rady
Jak vybrat sálovou obuv | rady
Jak vybrat sálovou obuv | rady. Sálové sporty jsou dnes stále populárnější, však také v nich zaznamenáváme ve světě stálé větší úspěchy, třeba ve flor…
Jak si vybrat kolečkové brusle
Jak si vybrat kolečkové brusle | tipy
Jak si vybrat kolečkové brusle | tipy. S příchodem jara se blíží také období, kdy řada lidí začne zvažovat nákup nových kolečkových bruslí. Pokud patř…
Jak vybrat trekové hole
Jak vybrat trekové hole
Trekové hole (trekingové hole) jsou vhodné pro sportovce, milovníky turistiky, ale i pro lidi po operaci kloubů, pro lidi se zhoršenou pohyblivostí an…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.