Přejít k hlavnímu obsahu

Jak používat Windows 8

Seznamte se s novým operačním systémem Windows 8 a naučte se jej jednoduše ovládat. Tento tutoriál na Windows 8 z dílny českého dodavatele online kurzů Vime.cz vás provede základními mechanismy ovládání systému a seznámí vás s novinkami, kterými Windows 8 disponuje. Jak už možná víte, operační program Windows 8 umožňuje rychlejší start počítače, vyšší výkon, typické je tzv. Metro - tedy nová nabídka start, to vše si teď vyzkoušejte krok za krokem podle videotutoriálu.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Jiří Klajbl (neověřeno) | So, 01/18/2014 - 18:58

Dobrý den,
prosím vás mám takový problém s W 8.1, když přepnu na metro tak se mi zobrazí ikony (dlaždice) a když kliknu na jakoukoliv dlaždici tak se mi neotevře a objeví se prázdná plocha. Můžete mi poradit jak to dát do pořádku.
Děkuji.
J. Klajbl
Mob. 608 877 815

Další zajímavé články

Jak čerpat energii ze stromů
Jak čerpat energii ze stromů | rady a tipy. Pokud si občas jen tak sednete ke stromu a relaxujete, možná se Vám již stalo, že jste se po chvíli cítili…
Jak pečovat o oblečení z mohéru
Jak pečovat o oblečení z mohéru | rady a tipy. V posledních letech je oblečení z přírodních materiálů velice oblíbené. Zatímco třeba len nebo hedvábí…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.