Přejít k hlavnímu obsahu

Jak rozmazlovat svého partnera

02. Květen 2019

Titulek tohoto článku je jasný. Obsahuje tipy, jak udělat svému partnerovi / své partnerce radost. Možná, že řadu z těchto tipů budete znát, možná že budete znát všechny, otázkou ale zůstává, kdo je opravdu dodržuje? Na tom to většinou ztroskotá. Konec odkládání, začněte s rozmazlováním ještě dnes. Uvidíte, kolik štěstí a radosti způsobíte. Váš/vaše nejdražší si to zaslouží.

1

Láska prochází žaludkem

Možností, jak udělat radost druhému skrze jídlo, je mnoho. Můžete uvařit nebo připravit něco dobrého, co víte, že váš milý / vaše milá zbožňuje (na výběr máte od teplé večeře, přes snídani do postele až po pudink jako dezert). Už jen faktem, že snídani, oběd nebo večeři připravíte, můžete udělat druhému radost, protože to obvykle dělá on. Dále můžete vařit společně a vymýšlet různé speciality. Můžete navrhnout, že se budete navzájem krmit (uvidíte, že je to velká legrace). Nabízí se samozřejmě i koupě něčeho dobrého. Jistě sami přijdete na další možnosti.

2

Zažijte spolu něco

Prožít nějaký neobvyklý zážitek může být pro některé lidi tím nejkrásnějším dárkem, protože mají najednou pocit, že oproti všedním dnům plným stereotypů opravdu žijí. Jaké zážitky mám na mysli? Nemusí jít zrovna o bungee jumping nebo seskok padákem z letadla. Stačí třeba i pouštění draka, výšlap na horách nebo výlet na kole. Krásné může být i sjíždění řeky, projížďka na koních nebo chytání ryb.

3

Překvapení

Svého milého / svou milou můžete překvapit i novým spodním prádlem, nebo dárkem, který si moc přál a už dlouho o něm mluvil. Přece nepotřebujete svátek nebo narozeniny k tomu, abyste udělali druhému radost.

4

Děkujte maličkostmi

Nechte partnerovi / partnerce zamilovaný vzkaz na stole, když odcházíte do práce. Například „Už se těším, jak budeme večer zase spolu.“ nebo „Měj hezký den a večer tě tu budu čekat.“ Nebo kupte partnerce kytku, s níž jí poděkujete za to, co pro vás dělá. Existuje spousta možností, jaké maličkosti vybrat: koupit láhev vína s příslibem romantického večera, jít s druhým na procházku, i když vás to nebaví, setřít podlahu, protože víte, že to vždycky dělá ten druhý apod.

Autor: Nikita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak poznat manipulátora | rady
Jak poznat manipulátora | rady. Mezi námi jsou lidé, kteří jdou tvrdě za svým cílem, ale jednají v rukavičkách. A aby dosáhli svého, často s ostatními…
Jak se bránit pomluvám
Jak se bránit pomluvám | rady a tipy. Lži a pomluvy umí rozvrátit mezilidské vztahy rychle a důkladně. Často se dostaneme do řečí, aniž bychom se…
Jak se pokusit být asertivním | tipy
Jak se pokusit být asertivním | tipy. Také jste se někdy v životě dostali do situací, kdy jste pěnili, ale neuměli jste se bránit? Mohou to být různé…
Jak motivovat dítě k pracovním návykům
Dítě a pracovní návyky – to je cílený komplex činností a jeden z dílčích aspektů k získávání trvalých dovedností již v předškolním věku dítěte. Ty se…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.