Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se stravovat zdravě

Zdravá strava jistě není neznámým pojmem pro většinu lidí. Přesto se při nákupu potravin v supermarketu obvykle nevyhnou tomu, aby nekoupili produkty s umělými náhražkami přírodních látek. Proč při nakupování potravin řádně číst etikety výrobků, jak se zdravě a vyváženě stravovat a proč se více věnovat zdravé stravě při cvičení? Dietolog Ivan Mach nabízí pár užitečných rad.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Linda Komrsková (neověřeno) | Čt, 05/16/2019 - 03:01

No, mě ke zdravému stravování bohužel dohnaly až zdravotní problémy, které jsem v poslední době měla. Díky nim se ze mě v podstatě stala vegetariánka. Abych ale pravdu řekla, tak mi to vůbec nevadí a zvykla jsem si na to velmi rychle. Dokonce uvažuji nad tím, že v budoucnu přejdu na veganství. Velmi se mi líbí i to, že veganské potraviny se dnes dají sehnat prakticky na každém rohu, takže být veganem je dnes jednodušší, než kdy dřív.

Další zajímavé články

Jak se vyznat v olejích na vaření
Jak se vyznat v olejích na vaření | rady a tipy. Slunečnicový olej, řepkový, olivový, ale i kokosový. Toto jsou příklady čtyř známých olejů, které se…
Jak během Vánoc nepřibrat | rady a tipy
Jak během Vánoc nepřibrat | rady a tipy. Vánoce bývají spojené s velkým množstvím dobrého, ale také tučného a sladkého jídla, slazených a alkoholickýc…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.