Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se vyrovnat s nástupem dítěte do první třídy

 Jak se vyrovnat s nástupem dítěte do první třídy

Když začne dítě chodit do školy, začíná pro něj nová etapa života. Jeho dětství má novou dimenzi, z hravého a doposud bezstarostného dítěte se stává školák s přiměřenými povinnostmi, které je nutno plnit a kde slovo "nechci" ve vztahu k zadaným úkolům již nemá své místo.
I jeho rodině se mění život, chod domácnosti a vše kolem se musí přizpůsobit malému školákovi, který ještě nemá upevněny návyky ke školním povinnostem, nedovede samostatně pracovat a plnit úkoly a členové rodiny musí na něj nutně dohlížet. Rodičům nastává o něco víc povinností, ale není to tak markantní, vždyť dítě v mladším věku také vyžaduje pozornost dospělých, mění se pouze jejich přístup. A pokud vás, některé rodiče, trápí pocit, že dítě s nástupem do školy strádá, tak opak může být pravdou. Dítě touto životní změnou získává více sebevědomí, je přeci již "velký", je školák!

Diskuze k článku

Přidat komentář

aga kolorz (neověřeno) | So, 12/26/2015 - 21:41

bylo spolu super stebou sex pokojí .

aga kolorz (neověřeno) | So, 12/26/2015 - 21:56

dobže stebou erotiky sami dva stravit noc byli spolu mílenci spoctu let Dloucho píseme spolu skučíme u tebe.

aga kolorz (neověřeno) | So, 12/26/2015 - 22:26

maš mie.

Další zajímavé články

Jak motivovat dítě k pracovním návykům
Jak motivovat dítě k pracovním návykům
Dítě a pracovní návyky – to je cílený komplex činností a jeden z dílčích aspektů k získávání trvalých dovedností již v předškolním věku dítěte. Ty se…
Jak připravit budoucího školáka
Jak připravit budoucího školáka
Jak připravit budoucího školáka | co by měl umět a znát před nástupem do školy. Leccos jsme dostali do vínku od přírody a to se dá těžce měnit, ale ho…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.