Co je potřeba

• Mobilní telefon
• Přístup k internetu
• Občanský průkaz

1

Zaregistrujte se u vybrané společnosti poskytující tento druh půjček. Do formuláře, který je samozřejmě dostupný na internetu, vyplníte několik málo základních údajů. Většinou stačí zapsat jméno a příjmení, rodné a telefonní číslo, číslo občanského průkazu, emailovou adresu a někdy i korespondenční adresu.

2

Při registraci vyplňte požadovanou částku. Po odeslání formuláře proběhne minimální ověřovací komunikace a pak se již přistoupí k vyřízení žádosti. Jestliže vše vyplníte správně, nemusíte se obávat odmítnutí poskytnutí půjčky. Pokud jste již v dřívější době registraci uskutečnili, uspoříte tak čas při registraci a získáte několik výhod. Budete si moci vybrat vyšší půjčku, na kterou máte jako aktivní a ověřený zákazník právo. Často se Vám také otevře možnost nechat si peníze zaslat přímo na účet.

3

I když jste v předchozím kroku vyplňovali registraci, jedná se o půjčky bez registru. Znamená to, že pokud jste se někdy v minulosti dostali do problému a byli zapsáni v registru, není to vůbec žádný problém. Jediné, co hraje roli, jsou správně vyplněné údaje na žádosti.

4

V dalším kroku si vyberte termín nebo délku splatnosti Vámi zvolené půjčky. Sami si tak dle potřeby můžete nastavit čas, který budete potřebovat nebo chtít pro splacení částky. Interval bývá od jednoho dne až do jednoho měsíce. Možností je tedy velká spousta.

5

Nyní již máte všechno vyplněno a stačí kompletní žádost odeslat a čekat na potvrzení. Vámi vybraná půjčka je nejen bez registru, ale často také nebankoví. Obojí jde totiž ruku v ruce. Nebankovní půjčky představují finance, které nejsou poskytnuty žádnou z bankovních společností, což poměrně jasně říká už samotný název. Pocházejí od specializovaných firem, které se těmto rychlým půjčkám věnují. Díky tomu není důležité, zda jste nebo nejste zapsáni v registru.

6

Vyčkejte příchodu poštovního zřízence nebo doručení peněz na účet. Jelikož se jedná o opravdu rychlé půjčky, peníze k Vám putují kolem 24 hodin, což je neuvěřitelně krátká doba. Ale přesně krátká doručovací doba je to, co dělá rychlou SMS půjčku tak dobrou a zákazníky tak spokojené.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
4
Average: 4 (2 votes)