Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybavit koupelnu přes internet

29. Listopad 2013

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Potřebujete obměnit stávající koupelnové doplňky a nahradit je jinými, modernějšími? Přečtěte si náš návod, jak vybavit koupelnu z pohodlí domova rychle, jednoduše, bez starostí a navíc s ušetřenými penězi!

1

Nakupujte přes internet, ale opatrně!

V dnešní zrychlené době je každá ušetřená vteřinka drahá, času málo a ne vždy se nám chce jezdit do specializovaného, leckdy vzdáleného a mnohdy zbytečně drahého obchodu koupelnami. Krom ušetřených peněz, času a nervů, si můžeme při nákupu přes internet dopřát komfort a pohodlí domova. Koupelnové doplňky a vůbec kompletní vybavení koupelen, lze pořídit výhodně na internetu. Ale pozor na to, co kupujete, kde a za jakých podmínek! My jsme nakupovali v obchodě, který má prokazatelné reference, kvalitní sortiment a lidský osobní přístup!

2

Jakmile si najdeme poctivý a kvalitní internetový obchod koupelnami a jejich vybavením, pak stačí jen pohodlně prohlížet a objednávat to, co potřebujeme. Samozřejmě vycházíme z toho, co jsme si při rekonstrukci / dovybavení koupelny předem naplánovali, rozměřili - a tomu je třeba objednávku uzpůsobit. Výhodou internetového obchodu je jeho široká škála produktů v mnoha variantách provedení a rozměrech. Není problém se obrátit na zaměstnance e-shopu s dotazem na rozměry, dostupnost, variabilitu atp.

3

Vybavujeme koupelnu – vodovodní baterie

V obchodě najdeme mnoho druhů van, sprchových koutů, moderních a velmi oblíbených masážních boxů. K nim snadno a v rychlosti pořídíme řadu doplňků, např. velký výběr koupelnových a vodovodních baterií, které si libovolně a vhodně nakombinujeme s vybranou vanou či sprchovým koutem. Ale pozor! Při výběru baterií, které jsou v obchodě zastoupeny v mnoha variantách provedení a způsobech určení, dbáme na rozměry tak, aby nám „seděly“ doma při instalaci. Rozměrů je několik, vše je ale zcela jasně popsáno přímo u daného zboží. Vodovodní baterie jsou dispozici klasické pákové, kohoutkové i sprchové. S obrovským výběrem pořídíme i luxusní originální baterie, prostě, vybere si každý, i ti nejnáročnější.

4

Jednou měř, dvakrát řež!

Toto oblíbené a pravdivé rčení je dobré zvláště při internetovém nakupování mít na paměti neustále. Naštěstí, vždy má zákazník právo zboží vrátit / vyměnit, pokud by se třeba při objednávce spletl. Internetový obchod s poctivým přístupem ale zákazníkovi vždy vyjde vstříc a produkt vymění. Pokud si někdy nejsme jisti správným rozměrem produktu, je vždy dobré před objednávkou a nebo v rámci objednávky zaslat dotaz. My jsme vše vyřídili v pohodlí domova, beze stresu a shonu. Ušetřili jsme hned třikrát. Nejprve čas, který znamená i peníze, potom cestu do obchodu a nakonec i samotné výrobky za výhodné internetové ceny uspořily značnou sumu.

5

V elektronickém obchodě, kde jsme nakupovali nejen koupelnové vybavení, jsme se setkali zvláště s milým, takřka rodinným přístupem, který dnes již chybí i v kamenných prodejnách. Proto můžeme vřele nákup koupelnového vybavení v obchodě www.ekotle.eu doporučit. Nakupujte bez starostí, pořiďte si koupelnu a její vybavení za výhodné ceny!

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vyrobit domácí hnojivo na růže
Přírodní hnojivo, které si navíc vyrobíte za pár korun doma nebo dokonce k jeho výrobě využijete zbytky z kuchyně, je určitě to nejlepší, co…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.