Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat dětskou postýlku

Vybrat tu správnou postýlku pro miminko je docela věda. O tom jsme se sami přesvědčili. A abychom nákup dětské postýlky zájemcům usnadnili, vyrazíme do obchodu s dětským zbožím Anna & Viktorie, kde nám poradí, na co se při výběru dětské postýlky zaměřit a jaká nabídka dětských postýlek je na trhu vůbec k mání.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Vašek Clámal (neověřeno) | Út, 12/18/2018 - 00:30

Paráda! Mockrát díky za tipy. Musím říct, že toto mi velmi pomohlo. Zrovna totiž vybíráme nějakou novou postýlku pro našeho malého a vůbec si nevíme rady s tím, jakou vybrat. Díky tomuto videu už v tom ale mám mnohem více jasno. :) Ještě jednou díky.

Leoš Konopka (neověřeno) | Ne, 01/27/2019 - 21:44

Mockrát díky za rady. Video mi zodpovědělo spoustu otázek, které jsem ohledně výběru dětské postýlky měl. Také právě zrovna vybíráme postýlku pro naši malou, která během pár měsíců příjde na svět a neradi bychom výběr podcenili. Už jsem se i díval na několik stránek a myslím, že mám pár tipů. :)

Tomáš Jedlička (neověřeno) | So, 08/24/2019 - 03:53

Ono vybrat tu správnou dětskou postýlku není zas tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pamatuji si, že když jsme vybírali postýlku pro našeho prcka, tak jsme si s tím se ženou lámali hlavu dobré dva týdny. Nakonec se nám zalíbila jedna, kterou měli na https://www.luceda.cz/ tak jsme ji zkusili objednat a myslím si, že chybu jsme neudělali.

Další zajímavé články

Jak si udělat gelové nehty doma | rady
Jak si udělat gelové nehty doma | rady
Jak si udělat gelové nehty doma | rady. Gelové nehty jsou hitem dnešní doby. Jestliže chce být žena skutečně in, tak je prostě musí mít. Dodávají ruká…
Jak vypěstovat fíky na balkoně
Jak vypěstovat fíky na balkoně
Když Vám někdo řekne, že se dají pěstovat fíky doma, nebudete tomu příliš věřit. Ale nejen, že je to reálné, je to dokonce jednoduché a snadné. Zkuste…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.