Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyrobit domácí odličovač | DIY

Jak vyrobit domácí odličovač | DIY

Jak vyrobit domácí odličovač | DIY. Večerní důkladné odlíčení a vyčištění pleti je pro zdraví a krásu pleti nezbytné. Jestliže nejste spokojeni s kupovanými odličovacími prostředky, které často obsahují škodlivé látky a mohou tak dráždit oči, zkuste si vyrobit domácí odličovač. V našem článku najdete recept na domácí přírodní dvoufázový odličovač, jehož výroba je velmi snadná a levná.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Kaja (neověřeno) | Út, 03/03/2020 - 14:38

Kak dlouho vydrži tento odličovač od vyrobeni dekuji za odpověd

Dobrý den, odličovač si připravuji v malém množství a nikdy se mi nezkazil. Je možné odličovač skladovat v lednici, případně trvanlivost prodloužit použitím převařené vody, apod.

Aneta (neověřeno) | St, 05/27/2020 - 10:42

Dobrý den, je možné ho použít k odlíčení očí i po přidání tea tree oil nebo jiných esenciálních olejů? A je vhodné potom pleť ještě opláchnout vodou? Děkuji za odpověď.

Krásný den, odličovač určitě lze použít k odlíčení očí i s přidaným malým množstvím éterického oleje. Není nutné poté pleť oplachovat. Pro odličování očního okolí bych doporučila třeba jemný levandulový éterický olej nebo eukalyptový , který zároveň zmírňuje kruhy pod očima.

Další zajímavé články

Jak využít rostlinné proteiny
Jak využít rostlinné proteiny
Jak využít rostlinné proteiny | rady a tipy. Pod pojmem práškový protein si možná představíte cosi nezdravého používaného v posilovnách. Ros…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.