Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyrobit síť na zavěšení květináče | návod

Jak vyrobit síť na zavěšení květináče | návod. Máte rádi květiny? Pořád kupujete nové a nové druhy a už je nemáte kam dávat? Skvělým řešení jsou závěsné kvetináče, krásně vypadají a můžete je mít všude. Závěsné květináče jsou velice praktické při pěstování liánovitých rostlin. Hezky zdobí verandy, balkony nebo i garnýže. Toužíte po závěsných květináčích, ale nemáte síť k zavěšení? Nevadí, můžete si ji snadno sami vyrobit. Výroba sítě na zavěšení květináčů je opravdu snadná. Navíc maté široké spektrum materiálů, které můžete k výrobě použít – jsou to různé provazy, lanka nebo obyčejná látka ze starého oděvu. Já jsem na výrobu zvolila staré triko. Materiál si vyberte podle toho, jak se vám hodí k barvě a struktuře květináče.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak pěstovat netřesky v nádobách
Pěstování netřesku v nádobách | rady a tipy. Netřesky jsou vděčné rostliny na suchá, kamenitá místa. Rod Sempervivum obsahuje několik desítek druhů ne…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.