Přejít k hlavnímu obsahu

Jak levně vyrobit vlastní ekologický prací prostředek

Jistě přemýšlíte, zda je vůbec možné prát prádlo levně a ekologicky. Odpověď zní ano, a to díky kaštanům. Kaštany totiž obsahují saponiny, které mají čistící vlastnost. Právě díky nim si z kaštanů můžeme snadno vytvořit vlastní ekologický přípravek na čištění prádla, který nás nic nestojí. Nyní máme období podzimu a kaštany si můžeme hojně a snadno posbírat volně v přírodě kolem nás, tak proč tuto jednoduchou a levnou metodu praní prádla nevyzkoušet? Následující instruktážní video obsahuje podrobný postup, jak si vytvořit vlastní ekologický prací prostředek. Zajímá vás tohle téma? Pak určitě zhlédněte video.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Finelli (neověřeno) | Pá, 09/18/2015 - 16:09

A co zkusit tyto eko přípravky?? Já jsem nadmíru spokojená :-) www.euroeko.cz

Eurona komentář (neověřeno) | Po, 10/24/2016 - 17:44

Já jsem taky hrozně moc spokojená s Euronou. Nejleší a nejúčinnější je bezpochyby ten čistič na trouby a grily a taky na mikrovlnky. Navíc se dá nakupovat se slevou 19 %. www.topkatalogy.cz Není to sice úplně nejlevnější zboží - co si budeme povídat, ale zase když je na to člověk opatrny a zbytečně neplýtvá, tak to jde. Mám Euronu hrozně moc ráda.

Vendy (neověřeno) | So, 10/29/2016 - 23:52

Přátelé, článek se týká účinků plodů jírovce maďálu /kaštan koňský/, ale na fotu jsou plody kaštanovníku setého / jedlý kaštan/. Těmi so opavdu vůbec nepomůžete -- jiné účinné látky. Vendy

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.