Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na home staging

Při nákupu nemovitosti hrají důležitou roli emoce. Byt potřebujete prezentovat stejně jako se prezentuje jiné zboží. Pomocí důkladného bytového designu máte šanci zanechat v kupujícím pozitivní vzpomínky.

Zatraktivnění bytu vám může proto pomoci prodat či pronajmout nemovitost rychleji, ale také přinést vyšší zisk o přibližně 10 %. Tato forma úprav nemovitosti se nazývá home staging. A ačkoliv existují firmy, které se těmito službami zabývají na profesionální úrovni, můžete se do nich směle a stejně efektivně pustit i vy. Jak na home staging? Přečtěte si sedm kroků, jak na home staging a udělejte svému bydlení reklamu sami.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak pronajmout byt?
Máte nemovitost, ve které nebydlíte? Chcete začít s pronájmem domu či byt, ale netušíte, jak na to? Pojďme se na to společně podívat!
Jak izolovat sklep | rady
Jak izolovat sklep | rady. Sklepní zdivo je trvale vystaveno vlhkosti a spodní i povrchové vodě, zvláště je-li ve styku se zeminou. Proto je z hledisk…
Jak izolovat garáž | rady
Jak izolovat garáž | rady. V dnešní době jsou velmi populární betonové nebo plechové garáže. Ať už máte jednu z nich, nebo klasickou zděnou garáž, urč…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.