Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na instalaci Windows XP pro začátečníky | rady

Jak na instalaci Windows XP pro začátečníky | rady. Pro někoho je již toto téma nepodstatné, ale existují uživatelé, kteří se v této problematice příliš neorientují. Ano, je pravdou, že dnes je již OS Windows XP poměrně zastaralý a naše počítače obývají jeho nástupci, anebo jiné operační systémy. Ale stále jsou uživatelé, kteří nedají na Windows XP dopustit, a proto zde věnuji pár slov k tomuto tématu. Proč platit za přeinstalování operačního systému, když to zvládne opravdu každý.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Ano, pujde. Jen behem instalace musite zrusit jeho oddily a vytvorit novy(e) podle sebe (pokud linux chcete uplne zrusit) nebo jen vyuzijete nektery z oddilu ktery mate volny a zustane vam moznost vyberu systemu do ktereho chcete bootovat

Anna (neověřeno) | Čt, 07/14/2011 - 19:04

jenom se chci zeptat jestli to pujde kdyz mam ted UBUNTU( linux) muzu klidne nainstalovat Windows XP nebo jeste neco treba?

Další zajímavé články

Jak na čištění registrů | rady
Jak na čištění registrů | rady. Možná jste si již někdy všimli, že Vám na disku „mizí“ prázdné místo a něco neznámého Vám „krade“ prostor pro další fo…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.