Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na ochranu před infekcí covid-19? Zásobte se českými respirátory

08. Listopad 2021

Špičkovou ochranu před covid-19 nemusíte hledat mezi zahraničními produkty. Kvalitní české respirátory vyrábí značka GOOD MASK. Proč jsou lepší než mnohé jiné?

Problémem respirátorů bývá zejména to, že se přes ně špatně dýchá. Výrobci někdy přidávají zbytečnou vrstvu navíc, často pouze jako marketingový tah, nebo je materiál méně vzdušný. Přitom vzdušnost netkané textilie nemusí ovlivňovat účinnost respirátoru. České respirátory FFP2 od GOOD MASK splňují požadavek na 95% účinnost před viry, bakteriemi, kapénkami i prachem. Jsou přitom nadstandardně prodyšné a lépe se v nich dýchá. Díky tomu budou pro nás i bezpečnější, protože si je prostě nemusíme příliš často sundávat z obličeje.

Když nás trápí citlivá pleť

Řada nositelů roušek se stěžuje, že se jim kvůli nim zhoršuje pleť. Objevuje se akné, nebo má to stávající horší projevy. Na citlivé pleti se objevuje podráždění a zčervenání. GOOD MASK respirátory jsou vhodné i pro problematickou pleť, jelikož bývají prodyšnější, samozřejmě bez ztráty účinnosti. Koupíte je v Dialekarna.cz.

Respirátory v mnoha barvách

Nebaví vás již bílé respirátory? GOOD MASK uspokojí i ty, kdo chtějí černý, nude, červený, růžový, zelený, oranžový, žlutý či modrý respirátor. Ten je v nabídce dokonce hned v několika odstínech. Respirátory lze v e-shopu Dialekarna.cz koupit kusově i v sadách. K dispozici je i verze, ve které se uplatňuje nanomateriál.

Mějte přehled o svém zdravotním stavu

Očkování, hygiena, respirátor, podpora imunity a testování – to je pět pilířů, díky kterým máme vysokou šanci, že se nám nákaza vyhne. Ideální je se pravidelně, nebo alespoň v případě objevení symptomů připomínajících covid-19, otestovat. Nemusíte nikam chodit. Mějte doma k ruce samotestovací antigenní testy. Na Dialekarna.cz koupíte ty výtěrové i ze slin. Určitě se testujte, pokud máte doma neočkovaného člena domácnosti. Což je vlastně případ všech rodin s dětmi mladšími 12 let.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybrat vhodný zubní kartáček
Jak vybrat vhodný zubní kartáček | rady a tipy. Když máte dobrý zubní kartáček, péče o hygienu v dutině ústní je víceméně hračka. Vybrat si takový, kt…
Jak vyrobit a využít karmelitské kapky
Jak vyrobit karmelitské kapky | návod. Karmelitské nebo karmelitánské kapky jsou bylinná tinktura, která se používá zejména při zažívacích potížích. C…
Jak na citlivé zubní krčky
Jak na citlivé zubní krčky | rady a tipy. Jakmile zuby začnou bolet, je zle. Často si myslíme, že jde o zubní kaz, ale někdy jsou na vině bolavé, obna…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.