Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na tepelné izolace svépomocí | rady

Jak na tepelné izolace svépomocí | rady. Se stále zvyšujícími se cenami energií se hledají cesty, je ušetřit. Na druhé straně je ale pravda, že čím víc se šetří, tím ceny více stoupají, ale to těžko ovlivníme. Uvádí se, že dokonalým zateplením lze snížit náklady na topení na polovinu. Jenže neexistuje jeden recept, ale některé postupy zvládneme sami.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Rudolf Krátký (neověřeno) | Út, 04/30/2019 - 08:56

Co se týče toho těsnění, tak já si myslím, že ono občas vyměnit těsnění oken a dveří úplně bohatě stačí. Já třeba bydlím v bytě, kde není možné dát plastová okna (jedná se o velmi starý dům a památkáři bohužel plastová okna nedovolí) takže si musím zatím vystačit s těmi dřevěnými. Dřív strašně profukovaly, tak jsem si řekl, že do nich zkusím koupit takové to samolepící těsnění a moc to pomohlo.

Další zajímavé články

Jak izolovat garáž | rady
Jak izolovat garáž | rady. V dnešní době jsou velmi populární betonové nebo plechové garáže. Ať už máte jednu z nich, nebo klasickou zděnou garáž, urč…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.