Přejít k hlavnímu obsahu

Jak otevřít zámek dveří bez klíčů

Pokud se vám zavře dítě v koupelně, je tato situace celkem adrenalinová. Stejně tak tomu může být i v jiných momentech. Umíte si poradit?
Tento návod rozhodně není určen pro nějaké neoprávněné vniknutí, ale pro ty, kterým se čas od času stane, že si zapomenou klíče.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Dutch (neověřeno) | Pá, 11/07/2014 - 01:20

Tento "navod" je lepsi jak Zemanova "viroza" :D))))))))

Autor se neco malo doslechl v hospode ale to hlavni uletlo vetrakem :-D
Jsem zamecnik a oteviranim zamku se zivim ;-)

Petr Kobliha (neověřeno) | Po, 06/10/2019 - 21:27

Škoda, že jsem na tento návod nenarazil pár týdnů zpět. Podařilo se mi totiž doma zabouchnout klíče a za žádnou cenu jsem se nemohl dostat do bytu. Kdybych věděl, že otevřít dveře je tak snadné, tak bych vůbec nemusel volat zámečníka. Ještě štěstí, že zámečník, kterého jsem volal za otevření dveří nechtěl tolik peněz.

Další zajímavé články

Jak pečovat o kávovar | rady
Jak pečovat o kávovar | rady. Hlavní výběr máte za sebou a doma máte kávovar. Je jedno, zda se jedná o překapávací přístroj či kapslový systém, aby ká…
Jak pěstovat vistárie | rady
Jak pěstovat vistárie | rady. Vistárie a jejich pěstování. Vistárie známe jako velké dřevnaté liány, které se popínají po pergolách, plotech a vchodec…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.