Přejít k hlavnímu obsahu

Jak postavit komín v rodinném domě | rady

Jak postavit komín v rodinném domě | rady. Oproti stavbě starých jednoduchých komínů je stavba moderních komínových systémů složitější, avšak přesto ho může zvládnout úplně sám i průměrně zručný kutil. Pokud se rozhodnete stavět sami, budete postupovat po čtyřech základních krocích a těmi jsou založení komína, stavba těla komína, montáž hlavy komína. Omítání komína, osazení komínových dvířek a větrací mřížky.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Být vámi, tak bych možná zkusil mrknout ještě třeba sem https://www.komin-lacno.sk/ tam jsem si nedávno komín pořizoval já a maximální spokojenost. Zatím jsem s ním velmi spokojen. Dokonce ani jeho stavba nebyla zas tak náročná. Hodně zdaru!

Milan K. (neověřeno) | Čt, 02/28/2019 - 17:29

Skvělé tipy. Já se na stavbu komínu teprve chystám, tak doufám, že to dopadne dobře. Naštěstí mi s tím bude pomáhat jeden známý, který se v tom vyzná. Už jsem se na nějaké komíny i díval a zatím se mi velmi zamlouvají třeba ty, co mají tady: https://www.poctivy-komin.cz/

Další zajímavé články

Jak postavit plot | rady
Jak postavit plot | rady. Postavit plot můžete z různého materiálu. Posledním trendem jsou dřevěné ploty s betonovým vysokým základem a sloupky, nebo…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.