Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravíme nepečený dort | recept

Jak na nepečené dorty | recepty. Sezona jahod je za dveřmi a tak by vám mohly přijít vhod recepty na nepečené tvarohové dorty. Jsou velice jednoduché, zvládne je úplně každý a uvidíte, že vás to bude bavit. Můžete vytvořit tolik kombinací surovin, chutí a zdobení! Jen se nebát a experimentovat. Nepečené dorty se dají připravit i pro diabetiky, neobsahují mnoho tuku, které diabetik nesmí a cukr lze nahradit např. stévií. Prodává se jako práškové sladidlo a nemá nepříjemnou pachuť. Ke zdobení dortů můžeme použít různé druhy ovoce a listy třeba meduňky, která chuťově souzní zejména s jahodami. Zdobit můžeme i kandovanými jedlými květy. Ovoce před zdobením potřete roztokem želatiny, bude se hezky lesknout a banány nezhnědnou. Přeji vám dobrou chuť a příjemnou zábavu při tvoření.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Se stevií vařím často, mám doma diabetika na inzulinu. Používám práškovou Stevii od fy Nevella, žádnou pachuť opravdu necítím.

Flegy (neověřeno) | Ne, 05/17/2015 - 07:40

Co se týče použití Stevie místo sladidla tak Stevie má nepříjemnou pachuť a ne že ne. Místo klasického cukru raději doporučuji Fruktopur a nebo Agave.

Další zajímavé články

Jak upéct Šalamounovy řezy | recept
Šalamounovy řezy | recept. Tento recept na Šalamounovy řezy znám již odmalička. Vcelku brzy jsem ho pak začala péct sama, je to šťavnatý koláč, který…
Jak udělat Medovník | recept
Jak udělat Medovník | recept. Vyzkoušejte můj osvědčený recept na dort Medovník. Dort Medovník je lahodný medový dort vytvořený podle staroslovanské r…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.