Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit tiramisu z mascarpone | recept

Tiramisu z mascarpone recept. Jen tiramisu s Italem v kuchyni? Nemusíte být s Italem v kuchyni, abyste nedokázali vyrobit domácí tiramisu z mascarpone. Recept na tiramisu přináší Majkl. Na krém na tiramisu budete potřebovat vaječné žloutky, mascarpone, smetanu. Tiramisu z mascarpone - recept ve videonávodu. Přejeme dobré pochutnání s tiramisu z mascarpone!

Diskuze k článku

Přidat komentář

Skoro to už vypadá, že na stránkách jaktak.cz řádí nějaký škodík, který se nezaměřuje na recepty, ale na to, aby urážel lidi.Copak Marii Lang udělalo to děvčátko, které na videu dokazuje, že tiramisu je tak snadné, že to dokáže udělat i dítě? Vadí snad, že evidentně není Češka, a přesto mluví česky? Marie Lang, zkuste si najít jiné stránky, kde na sebe lidi plivou, tady se vyměňují rady. R.

Marie Lang (neověřeno) | Ne, 10/26/2014 - 06:43

Nic proti tobe,ale ten tvuj komentar ktomu je hrozny nahraj si video nove a spravnou vyslovnost,cau !

Katka (neověřeno) | Po, 10/27/2014 - 07:02

Dear Radaka
thank you for defending Tiffy. She grew up speaking English and German so the Czech language is still difficult for her.... warm greetings from Tiffy´s mother...

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.